Ako aktivovať zónu bohatstva v roku 2018?

Nachádzate sa tu

Feng shui bohatstvo peniaze 2018

Ročné lietajúce hviezdy predstavujú energiu Qi a jej tok v jednotlivých sektoroch. To, ako sa ich pozícia mení každým rokom, je znakom neustálej zmeny a potvrdením, že všetko je v pohybe. Číslo v špecifickom paláci reprezentuje typ energie. Ak sú Feng shui hviezdy správne aktivované, výsledky uvidíte do mesiaca, maximálne do troch.
Musíte si však byť vedomí toho, že účinok nebude znamenať nárast o 100%. Výsledný prospech nebude vyšší ako 30%, aj to postupne. Lebo už, pravdepodobne, viete, že šťastie sa skladá z troch faktorov – nebeského, pozemského a ľudského šťastia.
Má to však jeden háčik. Aj vy sa musíte podieľať na aktivite. Keď aktivujete hviezdu bohatstva, potrebujete urobiť niečo, čo je spojené s bohatstvom. To môže byť práca na vašej kariére, rozvoj podnikania alebo nejaký projekt. Poznáte staré známe - bez práce nie sú koláče. Ak aktivujete hviezdu bohatstva, a budete len doma sedieť a jesť mandarínky a pomaranče, nečakajte výsledky.

Chcete zvýšiť svoj príjem?


Pravdepodobne odpoviete, že áno. Robíte pre to aktuálne niečo, čo uľahčí zvýšenie vášho príjmu? Napríklad, začnite novú prácu, požiadajte o vyššiu pozíciu v zamestnaní a aktivujte funkciu feng shui bohatstva a prosperity. Takto môžete zvýšiť svoj príjem možno až o 30%. Pri plate 400-1000 € to síce nie je veľa, ak ste zamestnaní. Ale energiu dáte do pohybu.
V roku 2018 je hviezda prosperity v juhovýchodnom sektore. Dôležité pre vás je, aby ste JV namerali z centra  vášho domu. Ak je pôdorys domu alebo bytu pravidelný, je to jednoduché. Pri nepravidelnom pôdoryse je dobré sa poradiť s konzultantom feng shui.
Tento rok je juhovýchod najviac prosperujúci smer, so silnou energiou, a vy ju môžete využiť.
 

Ako aktivovať sektor bohatstva v roku 2018?

 

  •  fyzickou prítomnosťou v JV sektore doma alebo na pracovisku. Tu by ste mali premýšľať, plánovať, robiť manažérske rozhodnutia. Možno, že tu máte spálňu, ako sa tradične odporúča, trávite  spánkom veľa hodín (aj keď menej), pravdou je ale, že tu veľa toho neurobíte. Nesťahujte si do spálne pracovný stôl, to nie. V juhovýchodnom sektore treba pracovať!
  •  Zvýšte frekvenciu rozmýšľania, zvýšite tým energiu. Keď vložíte viac energie, dosiahnete lepší výkon. Zvýšite ju pohybom.
    V tradičnom feng shui energiu dodáte pohybujúcou sa vodou. Dnes ju môžete nahradiť TV prijímačom, klimatizáciou alebo niečím, čo je v konštantnom pohybe.

 

Feng šuej je o pohybe, o zmene, o energii. Ak k tomu pridáme svoju energiu, feng shui vám bude fungovať. Dajte sa do toho. A s radosťou zdieľajte svoj úspech v komentároch alebo na Facebooku.

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov