Čínsky zvieratník a prognóza na január 2020

Nachádzate sa tu

Feng shui lietajúce hviezdy

Posledný mesiac roka zemského Prasaťa 2019 sa prelína do roku 2020 a potrvá do 4. februára. Čo môžete očakávať a aké sú  trendy lietajúcich hviezd pre jednotlivé znamenia čínskeho zverokruhu v mesiaci ohnivého Byvola?

Čítajte ďalej a nájdite si, pod akým vplyvom bude vaše znamenie v januári.

Začneme ohnivým Byvolom - vládcom mesiaca. Ohnivý Byvol je silná a sebavedomá osobnosť. Je skúsený a pracovitý. Pre neho je bežné pomáhať iným. Veci dotiahne do konca. Je síce pomalý, ale vytrvalý a trpezlivý.

Narodení v znamení Drak a Had budú v januári pod vplyvom hviezdy prosperity 8. 7/8 (7 je lietajúca hviezda roka/ 8 mesiaca) je priaznivá kombinácia najmä pre novomanželov. Juhovýchod je dobrý pre rýchly a náhodný zisk.

Kôň je v januári pod vplyvom hviezdy 4, dobrej pre romantiku a štúdium. Možnosť mimomanželských afér. Kombinácia 3/4 je bohatstvo z vedomostí. Prináša bohatstvo pre tých, ktorí využívajú svoje vedomosti a vzdelanie vo svojej kariére.

Kozy a Opice na JZ majú hviezdu 6. Podporuje disciplínu, ale tento sektor netreba provokovať. Ošetrite ho kovom. Na juhozápade je ešte ročná hviezda nešťastia 5.

Kohút na západe je pod vplyvom hviezdy chorôb, preto je vhodné starať sa o svoje zdravie, kto je ovplyvnený touto hviezdou. Vyhýbajte sa priestorom, kde je veľa ľudí. Kontrolujte svoje stravovacie návyky, doplňte vitamíny a ošetrite sektor kovovým prvkom.

Pes a Prasa na SZ sa tešia z hviezdy múdrosti 1, aj z kombinácie 9/1. Prispieva k akademickému úspechu a výhodnej zmene zamestnania.

Potkan na severe, ktorý bude vládcom roka 2020, je v januári pod vplyvom negatívnej hviezdy 5. Severný sektor udržiavajte tichý, bez hluku, bez aktivácie ohňom, nerenovujte. Bude lepšie, ak budete v severnom sektore domu/bytu tráviť menej času. Na ochranu použite slaný liek a kovový predmet. Potkani minimalizujte v januári zmeny, viac odpočívajte a nerobte rizikové športy.

Byvol a Tiger na SV s hviezdou 3 môžu byť vystavení konfliktu medzi matkou a synom. Vyhnite sa hádkam, hnevu a neaktivujte sektor.

Zajac sídli na východe a bude vystavený hviezde krádeže a podvodu. Kombinácia 6/7 je priaznivá pre kariéru v armáde a polícii. Medzi chlapcami budú konflikty a bitky, preto východ nie je najlepšie miesto pre chlapcov v dome počas januára. Poraneniu kovovým predmetom môžete predísť, ak na začiatku mesiaca darujete krv.

Na január je to všetko.  Zostaňte naladení na novinky a dozviete sa aktuálne energie.

 

Vaša Oľga
 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov