Energie lietajúcich hviezd v roku 2018

Nachádzate sa tu

Lietajúce hviezdy 2018

Každoročne lietajúce hviezdy menia svoju polohu okolo 4. februára podľa čínskeho solárneho kalendára. Počas 12 mesiacov roka zemského Psa 2018 budú vo vašich životných priestoroch 4 oblasti, ktoré budú ovplyvnené negatívnymi energiami a ostatné budú obsadené pozitívnejšími hviezdami. Prvoradé je ošetrenie negatívnych hviezd a urobiť potrebné liečebné postupy. Potom sa môžete zamerať na aktiváciu priaznivých hviezd. Uplatnenie nižšie uvedených rád vás ochráni pred mnohými negatívnymi vplyvmi, ale zároveň zvýši vaše šance na šťastie a úspech v roku 2018.
Pripomeniem vám, že najlepšou ochranou pred vplyvom negatívnych hviezd je vyhnúť sa pobytu v negatívnej časti domu alebo kancelárie, a tráviť viac času v priaznivých oblastiach. Pre mnohých z vás je to však nereálne, preto využite nasledujúce rady a ošetrite váš dom alebo kanceláriu.
Znížiť alebo negovať účinky nepriaznivých hviezd je potrebné najmä:

  • ak sa vaše vstupné dvere nachádzajú v sektore s nepriaznivou hviezdou
  • ak vaše vstupné dvere čelia tomu smeru
  • ak je tu vaša spálňa
  • ak váš dom čelí tomuto smeru (určené feng shui analýzou)
  • hviezda navštívi palác vášho zvieracieho znamenia

Uvádzané ošetrenia sektorov sú rozdelené podľa rôznych oblastí vášho domova na jeden rok od 4. februára 2018 do 3. februára 2019. Nezabudnite, že oblasti prosperity, hojnosti a zdravia závisia veľkou mierou od vonkajších vplyvov prostredia a kombinácií hviezd v čelnom a sediacom paláci podľa veku zrodenia domu.
Tí z vás, ktorí majú vypracovanú  Feng shui analýzu na dom, byt alebo firmu, vedia, o čom je reč.
Ak máte pochybnosti o správnosti ošetrenia Lietajúcich hviezd alebo chcete získať posúdenie vášho domu na mieru  podľa Feng shui, obráťte na profesionálneho poradcu Feng shui.
Predmety, ktoré ste už niekedy použili k ošetreniu priestoru, je potrebné vhodným spôsobom očistiť, hlavne ak už boli použité na eliminovanie nepriaznivej energie.
K aplikovaniu feng shui „liekov“ vyčistite a pripravte priestor, vy buďte dobre naladení a robte to tak, že si uvedomujete akt, ktorý vykonávate.

 

Centrum

9/centrum – hviezda budúcej prosperity 9 – do centra sa od februára dostáva hviezda budúcej prosperity 9, ktorá je veľmi priaznivá a šťastná hviezda. Prinesie nám šťastie, úspech, nové možnosti a príležitosti v pracovnej oblasti, nové vedomosti a zlepšenie. Výhodou je, ak máte v strede obývačku, pracovňu, študovňu a budete tu tráviť čo najviac času. Priestor aktivujete, ak sem umiestnite symboly v počte 9, napríklad zelené krištále, pretože hviezda 9  násobí všetko dobré. Tí z vás, ktorí máte kua číslo 9, by ste nemali robiť vo svojom živote zmeny.  9 znamená aj lipnutie. Môžete lipnúť na svojom alebo sa otvoriť a vykročiť z vlastného tieňa.

Nepriaznivé hviezdy

5/Sever – nešťastná hviezda žltá 5 – urobí severnú časť  najnebezpečnejšou. Prináša stratu, nešťastie a nehody rôzneho druhu. Vyhnite sa všetkým významným aktivitám v tomto sektore, renováciám alebo výrubom stromov v exteriéri. Vplyv nešťastnej hviezdy 5 tento rok nebude silný, lebo severný sektor ju bude značne oslabovať. Vyhnite sa zmenám v tejto časti, aby ste neprilákali nešťastie, choroby, súdne spory a finančné straty. Negatívnu energiu potlačíte ťažkými kovovými predmetmi.
Ľudia s kua 1, Potkani a mladí muži budú tento rok pod vplyvom nešťastnej hviezdy 5.

2/Západ – hviezda chorôb čierna 2 – Pod jej vplyvom západ nebude príliš priaznivým miestom v roku 2018. Osídlenie tohto priestoru naznačuje problémy súvisiace so zdravím, stres, nešťastie, ohováranie, disharmóniu vo vzťahoch, podrazy. Budúce matky môžu mať problém s tehotenstvom. Problémy sa môžu vyskytnúť aj v súvislosti s investíciami do nehnuteľností, ktoré prinášajú peniaze. Účinok hviezdy chorôb je oslabený západným sektorom, ktorý je spojený s prvkom kov.
Ak sa z akýchkoľvek dôvodov neviete vyhnúť tomuto sektoru, znížte negatívnu energiu hviezdy 2 kovovými prvkami alebo liečbou so slanou vodou. Kovové predmety môžu byť
z mosadze, medi, bronzu a cínu. Odstráňte z tohto sektora všetky predmety, ktoré predstavujú prvok oheň.
Opatrní by mali byť ľudia s kua 7, deti, osoby v znamení Kohúta, ktorí budú pod vplyvom tejto hviezdy.

3/Severovýchod – hviezda hašterenia, hádok 3 – obsadila severovýchodný sektor domu a prináša zlú náladu, nešťastie, súdne spory, hádky a ohováranie. Právne komplikácie v dôsledku stresu vedú k zdravotným ťažkostiam. Vyhýbajte sa vodným prvkom a na liečbu použite prvok oheň, ktorý oslabí drevenú energiu hašterivej hviezdy 3. Osoby, ktoré majú problém s pečeňou alebo zdravotné problémy s končatinami, by sa mali vyhnúť tomuto sektoru. Hviezda je aktivovaná hlavne hudbou, hlukom a prílišnou aktivitou.
Opatrní by mali byť ľudia s kua 8, v znamení Byvola a Tigra, ktorí budú pod vplyvom tejto hviezdy.

7/Východ – lúpežná hviezda červená 7 je v roku 2018 na východe. Môže priniesť nestabilné emócie, následkom ktorých môžu byť spory, straty, krádeže, násilie a ohováranie, dokonca zranenia a požiare, choroby. Páry, ktoré tu majú spálňu, môžu očakávať nezhody a hádky. Ak máte hlavné dvere v tomto sektore, môžete byť vystavený nebezpečenstvu krádeže a straty.
Ľudia narodení v znamení Zajaca a s kua 3 sú pod väčším vplyvom hviezdy 7. Navyše, táto hviezda môže znamenať aj nezdravú konkurenciu a rivalitu v kariére. Priestor ošetrite proti negatívnemu vplyvu jinovým vodným prvkom, môže to byť modrá mandala, modrý slon alebo nosorožec. Odstráňte z tohto sektoru všetko, čo má energiu zeme a kovu. (kameň, žltá farba, štvorcové predmety, minerály, zvonkohry…)

Priaznivé hviezdy

8/Juhovýchod – hviezda hojnosti biela 8. Na juhovýchode je sektor ročnej prosperity. Je synonymom pre šťastie, slávu a bohatstvo, prináša plody vašej práce a osobného úsilia, hlavne pre ženy. Ak tu máte vstupné dvere, môžete sa tešiť na dobré finančné výnosy z investícií a pokroky v kariére. Využívajte tento sektor čo najviac.
Osoby narodené v znamení Draka a Hada, s kua číslom 4, sú pod pozitívnym vplyvom tejto top hviezdy. Na pracovisku je vhodné sem presunúť rokovaciu miestnosť. Rozhýbať pozitívne energie hviezdy 8 môžete tak, že sem položíte pohybujúci sa predmet. Môže to byť akvárium, ventilátor, televízor, rádio, zvýšený pohyb osôb.

6/Juhozápad – hviezda nebeského šťastia biela 6 predstavuje moc, autoritu, úspech dosiahnutý vďaka vytrvalosti a tvrdej práci. Ak chcete dosiahnuť vyššiu kariéru alebo chcete byť uznaní za svoju prácu, využívajte juhozápadný sektor čo najčastejšie tento rok. Pokiaľ tu máte ale spálňu, môže sa prejaviť negatívna strana tejto hviezdy a spôsobiť pocity osamelosti a smútku. Musíte byť opatrní a pozorní, lebo môže priniesť aj náhle zmeny, čo sa týka vašej kariéry. Po roku strát využite tento priestor, ktorý prináša nebeské šťastie a aktivujte ho. Priestor aktivujte prírodnými kameňmi, krištáľmi alebo soškou Budhu.
Táto hviezda ma vplyv hlavne na osoby s kua 2 a zvieracie znamenia Koza(Ovca) a Opica.

4/Juh – hviezda romantiky a vzdelávania zelená 4 obsadila južný sektor a je mimoriadne prospešná pre akúkoľvek vedeckú, humanitnú, umeleckú a akademickú činnosť.  Hviezda prináša aj literárne úspechy. Ak tu máte svoje pracovné miesto doma, alebo kanceláriu na pracovisku, máte možnosť vyniknúť vo svojom štúdiu alebo výskume. Školákom a študentom, výskumníkom a spisovateľom, umiestnite pracovný stôl alebo ich presťahujte do južného sektora, aby mohli využiť pozitívny vplyv a výhody tejto hviezdy vo svoje práci a štúdiu. 4 je aj šťastná energia lásky, ak tu máte spálňu, môžete očakávať viac porozumenia a dobrú komunikáciu. Podporuje zmysluplné vzťahy a záujem o partnera. Sektor aktivujte predmetmi v páre, mandarínskymi kačkami, modrou farbou na doplnkoch, bambusmi vo vode. Vodný prvok, ako je fontánka alebo akvárium, by ste tu nemali umiestniť.
Hviezda bude mať veľký vplyv na osoby s kua 9, narodených v znamení Kôň a mladé ženy.

1/Severozápad – vzácna nebeská hviezda biela 1 sídli na severozápade sa zvykne spájať s dobrou povesťou a postavením. Pár desiatok rokov sa bude ešte spájať s priaznivými energiami, ktoré sa týkajú prosperity, uznania a šťastia. Podporuje vzťahy a sociálne zručnosti, kariérny postup a akumuláciu bohatstva, prináša príležitosti na cestovanie. Keď ste zamestnanec a vaša kancelária je v tomto sektore, budete uznaní za vašu prácu. Hviezdu aktivujte symbolom ryby, 6 čínskymi mincami alebo lesklými predmetmi, krištáľovými doplnkami alebo zvonkohrou, zvončekmi. Soška anjela je tiež vhodná do severozápadného sektora ako symbol nápomocných priateľov.
Osoby s kua 6, narodení v znamení Psa a Prasaťa, muži v postavení, budú mať najväčší úžitok z pozitívneho vplyvu hviezdy 1 v severozápadnom sektore. Kovová energia severozápadu posilňuje vodnú energiu hviezdy 1.

Veľkovojvoda Jupiter na severozápade

Okrem lietajúcich hviezd je dobré skontrolovať aj iné ročné vplyvy. Nerušte Veľkovojvodu Jupitera  15°na severozápade  (292,5°-307,5°), lebo by ste sa vystavili riziku aktivácie negatívnej energie, ktorá spôsobuje smolu, stratu, chorobu
a nešťastie. Vyhnite sa kopaniu, renovácii, nevyrezávajte stromy v tomto sektore. Pokiaľ robíte celkovú modernizáciu, nemusíte sa príliš zaoberať vplyvom Jupitera. Len v prípade, ak by ste chceli robiť renováciu v konkrétnej miestnosti na SZ1 alebo
v exteriéri na SZ1, neprinieslo by to nič dobrého.
Neseďte čelne týmto smerom v práci, prednášať, podpisovať zmluvy, zahajovať kampaň, ani doma pri jedálenskom stole, lebo by to mohlo priniesť nešťastie a prekážky. Obráťte sa mu chrbtom, takto vám dodá podporu.
Najlepšia liečba tejto nepriaznivej energie spočíva v nevyrušovaní Veľkovojvodu. Je to smer toku energie, ktorá nechce byť rušená!

Traja Zabijaci – San Sha

Smer Troch Zabijakov prináša tri druhy nešťastia v roku Psa na severe, v paláci Potkana. Zasahujú do poslednej tretiny severozápadu a prvej tretiny severovýchodu. Lúpež, strata financií, problémy pri cestovaní – to je SZ3 v paláci Prasaťa. Choroby, vzťahové problémy ovplyvnia Potkana. Prekážky, nešťastie sú v paláci Byvola na SV1. Preto sa vyhýbajte akýmkoľvek aktivitám v tejto oblasti. Ich negatívne účinky nebudú vyvolané, ak sektor nebudete rušiť renováciou, ničením pozemku alebo veľkým hlukom! Ochrániť sa pred ich vplyvom dá prvkom kov alebo čínskymi soškami, symbolmi ochrany, Qirin figurínami alebo soškou Kuan Kung, pokiaľ ste vyznávačmi čínskej kultúry.

Smery svetových strán sú súčasťou Feng shui. Prečítali ste si predpovede pre každý smer a zvážte, ako prispôsobíte svoj životný alebo pracovný priestor tak, aby ste v roku 2018 pritiahli viac pozitívnej energie.


 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov