Október - mesiac kovového Psa

Nachádzate sa tu

Október - Mesiac Psa
Niektorí z nás si môžu vydýchnuť, lebo 8. októbra sa preklopil mesiac zemského Kohúta do mesiaca kovového Psa. Pes má rád slobodu a ide svojou vlastnou cestou.
Kohút dal mnohým zabrať, preto si vyhraďme čas na oddych a spomaľme životné tempo. Napodobnime prírodu, v ktorej sa všetko ukladá k spánku. Dni sa skracujú a nastalo obdobie, kedy sa všetko vťahuje dnu. Energie prechodného obdobia Zeme nás majú pripraviť na nadchádzajúce zimné mesiace.

 

Zahrievajte sa a venujte pozornosť obličkám, dýchacím cestám, hlavne pľúcam. Kačacie a husacie hody zaťažia pečeň, ktorá potrebuje v tomto období podporiť. Ráno je ideálne začať teplými raňajkami, zaradiť do denného menu polievky a výživné vývary. Šaláty zo surovej zeleniny nahraďťe kvasenou zeleninou, pickles. Dôležitá je prevencia, dostatok pobytu na čerstvom vzduchu, čím sa posilní imunita. Snáď sa dočkáme aj príjemných dní babieho leta.

Pes je strážca všetkého, preto sa na neho môžete spoľahnúť, že vám pomôže ochrániť rodinu, prácu, aj vzťahy. Za pochvalu a pohladenie vám prejaví veľkú vďačnosť. Robte to aj vy. Pochváľte a pohlaďte nielen iných, ale nezabudnite ani na seba. Určite si to zaslúžite.

Užite si všetky jesenné dni

Oľga

 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov