Uhol pohľadu

Nachádzate sa tu

blog feng shui

Tak, ako je možné, že lekár, ktorý lieči, tiež ochorie, uznávaný právnik sa zamotá do spleti zákonov pre svoje chybné konanie, kouč, ktorý rieši vzťahy iných, si nevie poradiť so svojím vlastným vzťahom, rovnako aj fengšuista sa stretne so situáciou, kedy mu ani ošetrenie negatívnych sektorov nepomôže vyhnúť sa svojmu osudu, nedokáže udržať kormidlo svojej lode, na ktorú nastúpil.

Aj ja som sa ocitla v osobnom živote v situácii, kedy moja loď musela v búrke nabrať iný kurz, aby doplávala do iného prístavu. Novú silu som naberala v ústraní, prechádzkami prírodou a jej pozorovaním. Feng shui – vietor a voda, nás vždy obklopuje. Búrlivý vietor priniesol veľkú zmenu v mojom živote a voda mi ukázala svoje plynutie. Sledovala som ako potok, napriek všetkému, tečie ďalej. Stojím na moste a pozerám sa proti prúdu so zvedavosťou, čo prináša. Prvý pohľad bol však na inej strane, na ktorej som videla len to, čo tok vody so sebou odnáša. V tom momente som nevidela na druhú stranu mosta. Stačilo zmeniť uhol pohľadu. Vtedy som pocítila silu a nové príležitosti. Začiatky v sebe ukrývajú konce, ktoré sa podobajú pohľadu z mosta. To, čo vnímame, je len uhol pohľadu. Keď vnímame plynutie života, vtedy stojíme na brehu. Voda tečie miestami pokojne, niekde prudko, obteká prekážky, ktoré ju málinko spomaľujú, ale vždy si nájde svoju cestu a tečie ďalej. Tak ako ja, Vy… Život sa nedá žiť nanečisto, minulosť sa nezmení. Tá istá voda okolo vás už nikdy nepretečie. Preto hľadím tam, kde voda priteká...a teším sa na to, čo prinesie.

S láskou

Oľga

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov