Vianočný stromček 2022 podľa Feng Shui

Nachádzate sa tu

vianočný stromček podľa feng shui

Ako každý rok, aj tento, sa venujeme vhodnému umiestneniu vianočného stromčeka podľa Feng Shui.

Miesto na stromček je určené lietajúcimi hviezdami, preto sú dve skvelé miesta, kde stromček urobí nielen radosť, ale aj prospeje.

Prvý je severný sektor, dobrý pre kariéru a štúdium, druhý je juhovýchodný sektor pre lásku a peniaze. Obidve miesta môžete aktivovať naraz – do jedného dajte vianočný stromček a do druhého vianočnú dekoráciu, girlandy.

 

Ak neviete umiestniť vianočný stromček do týchto sektorov, dajte ho tam, kde je pre vás vhodné miesto alebo kde ste zvyknutí.

Vyhnúť by ste sa mali určite južnému sektoru, ktorý ovláda nešťastná mesačná hviezda 5, druhým najhorším miestom je juhozápad. Pokiaľ vám to váš priestor nedovolí, aspoň odsuňte stromček ďalej od vonkajšej steny. Najdôležitejšie teda bude skontrolovať, či stromček nestojí v J alebo JZ rohu miestnosti.

Ak vidíte, že vianočný stromček môže stáť len v nejakom nesprávnom rohu z hľadiska Feng shui a inak to nejde, nenechajte si pokaziť radosť z vášho krásneho vianočného stromčeka. Len na to miesto nedávajte blikotavé svetelné girlandy a nezapaľujte sviečky a prskavky.

Nájdite si iné miesto pre vaše aktivity a nechajte stromček stáť a tešte sa z neho.

 

Vhodné farby dekorácie vianočného stromčeka sú na obrázku. Pre istotu si opíšeme, aké farby výzdoby môžete použiť v každom sektore.

Sever – strieborné, zlaté a biele ozdoby, bez ohňa a farebných svetelných girlánd.

Severovýchod – žlté, červené ozdoby, môžete zapaľovať sviečky.

Východ – červené, žlté ozdoby, girlandy, môžete zapaľovať sviečky.

Juhovýchod – červené, oranžové, girlandy, sviečky (peniaze a láska).

Juh – biele, strieborné gule a zvončeky, dôležité – NEZAPAĽUJTE sviečky!

Juhozápad – sivé, čierne, strieborné ozdoby, bez girlánd, bez sviečok, stromček by mal ideálne stáť vo vedre s vodou.

Západ – sivé, čierne, červené ozdoby, bez ohňa, bez sviečok.

Severozápad – biele, sivé strieborné ozdoby v tvare gule a zvončeka, bez sviečok!

 

Ešte si povieme, kedy je vhodný čas na aktiváciu vianočného stromčeka. Ak ozdobíte stromček pokojne a bez emócií, môžete ho postaviť kedykoľvek. Ale ak chcete rozprúdiť dobrú energiu Qi, urobte to v dobrom dátume a čase, pustite si vianočnú hudbu a bavte sa pri dekorovaní vášho stromčeka.

Vhodné dni na inštaláciu stromčeka sú 10. decembra v hodine Kozy (od 13:00 – 15:00) a 17. decembra v hodine Hada, Kozy alebo Prasaťa (09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00, 21:00 – 23:00).

Nerobte a neozdobujte vianočný stromček 6., 7., 9., 19., 21. decembra. V ostatných dňoch, samozrejme, môžete stromček postaviť, bude však lepšie ho nerozsvietiť.

Nakoniec, stromček by ste nemali robiť a aktivovať (slávnostne rozsvietiť) v deň, ktorý je v opozitnom znamení k vášmu roku narodenia. (Koň x Potkan, Koza x Byvol, Opica x Tiger, Kohút x Zajac, Pes x Drak, Prasa x Had).

 

Prajem vám všetkým veľa šťastia, radosti, nádeje a novoročnej nálady!

 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov