Vplyv času na Ming Kua v roku 2018

Nachádzate sa tu

Ming Kua a lietajúce hviezdy

Čas vplýva nielen na priestor, v ktorom žijeme, ale aj na nás. Lietajúce hviezdy každoročne menia svoju polohu a podľa toho, v ktorej pozícii je vaša hviezda, sa mení ich vplyv a význam pre vaše kua číslo.
V blogovom príspevku  nájdete návod, ako si vypočítať svoje ming Kua číslo, ak ho nepoznáte. Pri výpočtoch si dajte pozor, lebo čínsky nový rok začína až 4. februára. Keď ste sa narodili pred týmto dátumom, počíta sa, akoby ste sa narodili v predchádzajúcom roku. Každému kua číslu sa priraďujú jednotlivé trigrami a prvky. Keď ste si ho zistili alebo vypočítali, prečítajte si, aký vplyv budú mať lietajúce hviezdy v roku 2018 na vaše kua číslo.

Ming Kua 1 -  v časovom cykle sa 1 dostala na severozápad. Je to rok tvorivej premeny a práce. Zamyslieť sa nad sebou, urobiť osobnú inventúru a vniesť poriadok a systém do svojho života. V tomto roku prebehne proces osobnej očisty a nastavenie pravidiel. Venovať sa systematickej práci – je rada pre tento rok.

Ming Kua 2 - v časovom cykle je hviezda 2 na západe. Je to čas spirituálnej premeny, prichádza k odľahčeniu, návratu k duchovnu, treba sa radovať zo života a rozvíjať hravosť, vyššia sexualita, pozor na hádky a právne spory, možnosť rozvinutia nového vzťahu, nazbierajú sa financie, dobrý rok pre dokončenie nápadov.

Ming Kua 3 - v časovom cykle je hviezda 3 na severovýchode. Je to čas, kedy u človeka nastáva osobná vnútorná premena, niečo musí skončiť, aby mohlo k nej dôjsť. Robte veci tak, aby ste premenu umožnili. Vo vzťahu je to doba hravej, nespútanej fázy, v ktorej urobíte veľa spolu. Jasné myslenie, získavanie vecí, šport, rýchle zisky, investovanie.

Ming Kua 4 - v časovom cykle je hviezda 4 na juhu. Pre toto kua to znamená dobu, kedy sa treba zbaviť “starých šiat”, radosť, žiarenie, veľa spoločenských aktivít. Pozitívny styk s verejnosťou zvýši odbyt, ľahšie si ho všimnú. V tomto roku je dobré zmeniť si logo, vizitky, vidieť a byť videný. Netreba však lietať vysoko, udržať si zlatú strednú cestu.

Ming Kua 5 - v časovom cykle je hviezda 5 na severe. Je to rok plynulej premeny, sebareflexie, sebapoznania, nového prístupu k životu, kedy by sa mal človek navrátiť sám k sebe. Sprevádzať ho môžu depresie a pocit osamelosti. Pre štúdium je to taktiež dobrý rok. Rok, kedy treba všetko nechať plynúť, púšťať a odpúšťať. Je tu možnosť zarobiť peniaze a cestovať. Tento rok treba dať dôraz na pokoj a pozor na prechladnutie! Odporúča sa zahrievanie.

Ming Kua 6 - v časovom cykle je hviezda 6 na juhozápade. Človek sa môže vidieť cez svoje vzťahy, pestuje vzťah k druhým, prejavenie starostlivosti o rodinu, pociťuje kolísanie hore-dole, zlepšenie kvality podnikania, pozor na stagnáciu a lenivosť, rok bude praktický, realistický, dôverný, súcitný, vhodný na uzatvorenie manželstva, zamerať sa na zdravé stravovanie a mal by sa vyhnúť priberaniu na váhe.

Ming Kua 7 - v časovom cykle je hviezda 7 na východe. Tento smer prináša do života nový štart, možnosť uskutočniť zmeny, odtrhnúť sa od minulosti. Je to búrlivý rok premien, čo sa začne, bude v ďalšom roku pokračovať, budete aktívnejší a sebaistejší aj v partnerskom vzťahu, ak ho máte možno podráždenejší, výbušnejší a ste menej ochotní počúvať. Rok dobrý na vybudovanie kariéry.

Ming Kua 8 - v časovom cykle je hviezda 8 na juhovýchode. Smer prirodzeného vývoja života. Pokračujte v ceste, na ktorú ste vykročili v predchádzajúcom roku. Sledujte, kadiaľ “fúka vietor” a choďte s ním. Tento rok je dobrá komunikácia, otvorenosť. Je tu možnosť cestovania, objavovania nových obzorov a zárobku.

Ming Kua 9 - v časovom cykle sa 9 dostala do centra. Je to najsilnejší vplyv  a je potrebné sa chrániť pred zásadnými zmenami.Tento rok sa jej neodporúča robiť zmeny a žiadne veľké rozhodnutia. Týka sa to sťahovania, zmeny zamestnania, ukončenia vzťahu. Udržať si pokoj a venovať sa osobnému rastu, odpočinku a meditáciám – je rada pre tento rok.

Prečítali ste si vplyv v minulom roku? Ako ste pociťovali energie lietajúcich hviezd na seba?
Rada pre všetky kua čísla: nemali by ste v tomto roku cestovať v smere hviezdy 5, na sever. Cestovaniu sa vyhnite aj v smere vášho kua čísla. Ak máte kua číslo 2, nemali by ste sa vydať na cestu smerom na západ. Všetky smery sú v rozsahu 22,5° na obe strany západu. Podobne postupujte aj pri ostatných kua číslach. Za stred môžete považovať Slovensko alebo miesto vášho bydliska. Ak sa predsa len vydáte na cestu v neodporúčaných smeroch, nezabudnite si zobrať potrebné doklady, lieky, cestovné poistenie a amulet na ochranu.

S láskou

Oľga

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov