Nachádzate sa tu

Predstavte si, že viete ovplyvňovať svoj osud skôr, ako sa prejaví. Môžete byť úspešní, robiť správne rozhodnutia v správnom čase, a tým písať svoj vlastný príbeh, ktorý je v súlade s vašimi cieľmi. BaZi je čínska astrológia, ktorá skúma ľudí, ich životy a osudy podľa dátumu narodenia. V osobnostnej analýze BaZi zistíte, aké väzby sú vo vašom živote s rodičmi, prarodičmi, s okolitým svetom, s kolegami a deťmi. Spoznáte svoje zdroje, možnosti, zistíte, kto vlastne ste a čo je pre vás dôležité, aby ste dosiahli lepšie výsledky a využili svoje talenty získané pri narodení.
 

BaZi - analýza osobnej životnej mapy

BaZi je osudová mapa vášho života. Analýza BaZi vychádza z dátumu a hodiny narodenia. V momente vášho narodenia pôsobia energie 5 prvkov, ktoré ovplyvnia váš ďalší život. BaZi je vlastne o prúdení energie medzi týmito piatimi prvkami vo vašej osudovej mape. Každý prvok znamená pre vás niečo. Podľa toho, ktorý je váš osobný prvok, vzájomnou interakciou k nemu, predstavujú ostatné prvky vaše zdroje, vašu kariériu, vaše bohatstvo, vzťahy a silu vášho vplyvu. 
Čo sa o sebe dozviete z BaZi analýzy?

 • ktorý je váš osobný prvok
 • aké astrologické zvieratá vás ovplyvňujú
 • ako na vás pôsobia ostatné prvky a akú úlohu majú, či vás podporujú alebo vyčerpávajú
 • aký prvok potrebujete k vyváženiu energií
 • kto ste, váš základ, vrodenú vlastnosť - základný charakter
 • v čom ste dobrí, aké sú vaše talenty, čo máte robiť, v čom vyniknete
 • vaše správanie a postoje, ako používate svoju osobnosť, prirodzené tendencie, zručnosti, váš účel života

Kolísanie života je závislé na čase, spoznáte svoje Šťastné desaťročné piliere, t.j. aké energie na vás pôsobia v danom období, či vás podporujú alebo brzdia. Náš život prechádza výraznými premenami, niektorí máme ťažšie obdobia v mladom alebo strednom veku, čo je lepšie, lebo vtedy je človek odolnejší a silnejší zdolať ťažkosti. V starších rokoch prežívať piliere, ktorých energia je pre nás záťažou, je oveľa náročnejšie a vyčerpávajúcejšie.
BaZi tiež napovie o rodinných väzbách, vy a rodičia, prarodičia, partneri, deti... aké vzťahy sú medzi vami.

Cena za osobnú analýzu BaZi

 • BaZi analýza osobnosti je 86 € (písomné vyhotovenie A4 v elektronickej a tlačenej forme)
 • Konzultácia analýzy BaZi osobne 68 € cca 2 hodiny

 

BaZi a zdravie človeka

Žiť bohatý život - na to musia byť nejaké predpoklady v BaZi, ktoré ste dostali do vienka. Zdravie je však najväčším bohatstvom. Téma zdravia je veľmi vážna a vždy dôležitá. Navyše vďaka analýze BaZi, ktorá je založená na vzájomnom pôsobení piatich prvkov, sa môžete dozvedieť o svojom zdraví, o zdravotných rizikách a prevencii chorôb.
Každý z piatich prvkov predstavuje príslušný orgán:

 1.     voda je zodpovedná za obličky, močový mechúr, pohlavné orgány a uši
 2.     drevo je zodpovedné za vaječníky, pečeň, žlčník, ruky a nohy
 3.     zem je zodpovedná za žalúdok, slezinu, tráviace orgány, bunky a svaly
 4.     oheň je zodpovedný za krv, srdce, tenké črevo, oči
 5.     kov je zodpovedný za dýchacie orgány, hrubé črevo, kožu a kostru


Analýza mapy života BaZi (často uvádzané ako 4 piliere osudu) pomáha identifikovať interakcie týchto piatich prvkov vo vašom tele a poskytnúť hodnotenie zdravotného stavu orgánov. Prevencia a správna výživa pomôže orgánom včas sa s nimi vyrovnať, aby energia mohla hladko prúdiť bez narušenia ich funkcie.