Skočiť na hlavný obsah

Novinka: Členská zóna s mesačným kalendárom

Predstavte si, že viete ovplyvňovať svoj osud skôr, ako sa prejaví. Keď poznáte, aká energia Vás vo Vašom životnom cykle ovplyvňuje, môžete robiť správne rozhodnutia v správnom čase, a tým písať svoj vlastný príbeh. BaZi je čínska astrológia, ktorá skúma ľudí, ich životy a osudy podľa dátumu narodenia.

V osobnostnej analýze BaZi zistíte, aké vzťahy máte v rodine, s rodičmi, prarodičmi, s okolitým svetom, s kolegami a deťmi. Spoznáte svoje zdroje, možnosti, zistíte, kto vlastne ste a čo je pre vás dôležité, aby ste dosiahli lepšie výsledky a využili svoje talenty získané pri narodení.

BaZi - analýza osobnej životnej mapy

BaZi je osudová mapa vášho života. Analýza BaZi vychádza z dátumu a hodiny narodenia. V momente vášho narodenia pôsobia energie planét, len v čínskej astrológii sú prevedené do 5 prvkov. Tie ovplyvnia váš ďalší život.
BaZi je vlastne o prúdení energie medzi týmito piatimi prvkami vo vašej osudovej mape. Každý prvok znamená pre vás niečo. Podľa toho, ktorý prvok definuje vás, vašu osobu, vzájomnou interakciou ostatných prvkov k nemu, predstavujú ostatné prvky vaše zdroje, kariériu, bohatstvo, vzťahy a autoritu

Čo sa o sebe dozviete z BaZi analýzy?

 • ktorý je váš osobný prvok - veľa napovie o vašom charaktere
 • aké astrologické zvieratá máte v dátume narodenia a vzťahy medzi nimi (zviera roka, mesiaca, dňa a hodiny)
 • ktoré dve zvieratá vám pomáhajú - môžu to byť ľudia, alebo mesiace, kedy vládnu tieto dve zvieratá prinášajúce šťastie
 • ako na vás pôsobia ostatné prvky a akú úlohu majú, či vás podporujú alebo vyčerpávajú
 • aký prvok potrebujete k vyváženiu energií
 • v čom ste dobrí, aké sú vaše talenty, čo máte robiť, v čom vyniknete
 • vaše správanie a postoje, ako používate svoju osobnosť, prirodzené tendencie, zručnosti, váš účel života

Kolísanie šťastia v živote je závislé na čase. Spoznáte svoje Šťastné desaťročné piliere, t.j. aké energie na vás pôsobia v danom cykle, či vás podporujú alebo brzdia.

Náš život prechádza výraznými premenami, niektorí máme ťažšie obdobia v mladom alebo strednom veku, čo je lepšie, lebo vtedy je človek odolnejší a silnejší zdolať ťažkosti. V starších rokoch prežívať piliere, ktorých energia je pre nás záťažou, je oveľa náročnejšie a vyčerpávajúcejšie.


BaZi tiež napovie o rodinných väzbách, vy a rodičia, prarodičia, partneri, deti... aké vzťahy sú medzi vami.

Cena za osobnú analýzu BaZi

 • BaZi komplexná analýza osobnosti 160 € (písomné vyhotovenie v elektronickej alebo tlačenej forme)
 • Osobná konzultácia analýzy BaZi osobne 40 € /hodina, cca 2-3 hodiny 
 • Čiastková analýza zameraná na určitú oblasť - vzťahy, bohatstvo, zdravie, kariéra 50 €

BaZi a zdravie človeka

Žiť bohatý život - na to musia byť nejaké predpoklady v BaZi, ktoré ste dostali do vienka. Zdravie je však najväčším bohatstvom. Téma zdravia je veľmi vážna a vždy dôležitá. Navyše vďaka analýze BaZi, ktorá je založená na vzájomnom pôsobení piatich prvkov, sa môžete dozvedieť o svojom zdraví, o zdravotných rizikách a prevencii chorôb.

Každý z piatich prvkov predstavuje príslušný orgán:

 1.     voda je zodpovedná za obličky, močový mechúr, pohlavné orgány a uši
 2.     drevo je zodpovedné za vaječníky, pečeň, žlčník, ruky a nohy
 3.     zem je zodpovedná za žalúdok, slezinu, tráviace orgány, bunky a svaly
 4.     oheň je zodpovedný za krv, srdce, tenké črevo, oči
 5.     kov je zodpovedný za dýchacie orgány, hrubé črevo, kožu a kostru

Analýza mapy života BaZi (často uvádzané ako 4 piliere osudu) pomáha identifikovať interakcie týchto piatich prvkov vo vašom tele a poskytnúť hodnotenie zdravotného stavu orgánov. Prevencia a správna výživa pomôže orgánom včas sa s nimi vyrovnať, aby energia mohla hladko prúdiť bez narušenia ich funkcie.