Skočiť na hlavný obsah

Novinka: Členská zóna s mesačným kalendárom

 

Feng Shui poradenstvo na mieru

Feng Shui
poradenstvo

Profesilnálna analýza Feng šuej pre váš byt, dom alebo pracovisko. Pomôže vám dosiahnuť šťastnejší a vyrovnanejší život.

Feng Shui

Tong Shu
plánovanie

Plánovanie každodenného života a výber dátumu na dôležité udalosti a aktivity podľa tradičného čínskeho almanachu Tong Shu.

Tong Shu kalendár

BaZi
analýza osudu

Analýza osobnej životnej mapy vám pomôže pochopiť vaše vzťahy v rodine, s rodičmi, s kolegami a deťmi.

BaZi analýza

 

Vyberte si službu podľa zamerania

Zdravie a dlhovekosť

Viete si predstaviť, že sa stanete majstrami príťažlivosti zdravia pre vás a celú vašu rodinu malými zmenami vo vašom bývaní? Realizovať princípy Feng šui je absolútne jednoduché, čím môžete získať ešte väčšie pokroky pri vytváraní vášho zdravšieho domova.

Ako funguje?

Bohatstvo a biznis

Možno ste si doteraz neuvedomili, že pritiahnutie hojnosti, peňazí a úspechu do vášho života je jednoduchšie pomocou učenia Feng šuej. Zistite si, čo robiť a čo nerobiť a ako vám Feng šuej môže pomôcť k zlepšeniu v oblasti peňazí a bohatstva?

Ako funguje?

Vzťahy a deti

Je úplne jedno aký vzťah riešite, dôležité je, aby ste si uvedomili, že vaše vzťahy ovplyvňuje aj prostredie, v ktorom bývate. Určite ste si aj vy všimli, že na niektorých miestach sa lepšie cítite, lepšie sa bavíte a viacej si rozumiete s ľudmi. Tieto miesta na vás pôsobia harmonicky. Prečo neurobiť takéto miesto aj u vás doma?

Ako funguje?

Osobný rast a múdrosť

Vedeli ste, že na tejto ceste vám princípy Feng shui pomôžu vytvoriť väčšiu oázu kľudu? V tejto oáze potom nájdete vy, aj vaše deti, viac a viac inšpirácií a ešte rýchlejšie napredovanie. Ako nájsť oblasť, ktorá je priamo spojená s duchovným a osobným rastom?

Ako funguje?