Skočiť na hlavný obsah

Novinka: Členská zóna s mesačným kalendárom

Môžem povedať, že sme mali hojný rok,  podarilo sa uskutočniť prerábku, máme veľa spokojných hostí, aj vzťahy medzi deťmi sa polepšili,  aj na tom stále aktívne pracujeme.

— Milan s rodinou

Pani Szabová, chceli by sme Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za vyhotovenie analýzy feng - shui pre náš byt. Postupne sme do bytu zakomponovali jednotlivé odporúčania a môžme potvrdiť, že v mnohých oblastiach sa nám začali ukazovať nové možnosti a cesty. Vidíme to predovšetkým v oblasti kariéry a osobného rozvoja. 

— Radka a Marián

Aktivovať vami určené miesto v byte sa nám podarilo až cca pred mesiacom, keď boli u nás na návšteve svokrovci a cestou na Slovensko sa zastavili v byte na Čerešňovej a umiestnili tam stolík s kvetom, aj obrus. Následne ešte v ten večer sme s manželom urobili u nás doma taký malý rituál, umiestnila som na vami určené miesto kvet,mince a niečo sklenené. No a výsledok - o tri dni nato nám volal realitný agent, že má pre nás záujemcu. Zmluvu sme uzatvorili a od polovici júna tam noví nájomcovia bývajú. Jediné mínus je, že ide o krátkodobý nájom na šesť mesiacov. Avšak po roku, kedy bol byt prázdny, sa s manželom tešíme aj z tohto. Verím, že si po ukončení tejto zmluvy nájdeme opäť niekoho a na dlhšie. 

— Zdenka

K Feng Shui a pani Oľge som sa dostala sprostredkovane cez moju rodinu. Hneď ma oslovila svojím ľudským, ako aj profesionálnym prístupom. K poskytovanej službe pristupovala veľmi zodpovedne, o čom som sa presvedčila aj pri odovzdaní materiálu. Ochotne s odborným výkladom odovzdala informácie potrebné k zrealizovaniu Feng shui v našej novej domácnosti. Uvítala som postoj, že odovzdaním „práce“ sa spolupráca nekončí, ale komunikácia a vysvetľovanie, dopĺňanie, či hľadanie nových možností pokračuje aj potom. Pani Oľgu odporúčam pre tých,  ktorí majú radi zodpovedný, profesionálny, ale aj ľudský prístup pri realizácii zákazky šitej na mieru. Ďakujeme.

— Ivana s rodinou

V našom domčeku bývame už 9 rokov,  ale stále som mala  pocit, že nám "niečo" chýba.  Nevedela som sa rozhodnúť,  ako si vytvoriť harmonický priestor v ktorom sa nám bude dobre bývať. Hľadala som také doplnky, ktoré sú aj pekné, aj podporujú pozitívne energie. Pomocnú ruku som  dostala ododborníka - pani Szabovej.  Vypracovala projekt na náš dom veľmi profesionálne. Poradila nám, v ktorej časti domu aj pozemku aké energie máme posilniť - akými farbami, látkami a feng shui pomôckami a ako vniesť do nášho domova svetlo, energiu a harmóniu. Ďakujeme veľmi pekne.

— Valika s rodinou

Velmi si cenim profesionalny pristup pani Szabovej. Interier mojej izby riesila komplexne a jej navrhy odrzkadlovali vysoku mieru odbornosti v suvislosti s Feng Shui. Vo svojej izbe sa teraz citim ovela lepsie a tesim sa z nej. Ak by som si mala opat vybrat poradkynu v danej oblasti, urcite by to bola pani Szabova. Dakujem Olga za vsetko :)

— Linda

Dom sa nám veľmi páčil, len sme zistili až po kúpe domu, že bývalá majiteľka trpela vážnou chorobou, tak sme mali obavy zo zlých energií, ktoré môže dom v sebe niesť. Hľadali sme spôsob, ako očistiť dom od negatívnej energie, lebo sme v niektorých miestach pociťovali nepokoj a dokonca strach. Obrátili sme sa na poradkyňu Feng shui, pani Szabovú, ktorá nám pred rekonštrukciou urobila očistný rituál a následne poradila, ako zariadiť náš prvý domov, hlavne detskú izbu pre nášho hyperaktívneho syna s ADHD. Od Vianoc v novom domove bývame a musíme povedať, že sa doma cítime veľmi dobre. Dobre sa u nás cíti aj návšteva a odchádzajú so slovami, že sa im ani nechce od nás odísť. Plánujeme v tomto roku svadbu, a keďže sme sa dozvedeli, že Feng šuej vie určiť aj vhodné dátumy rôznych dôležitých udalostí a rozhodnutí, dátum sobáša sme vyberali s našou Feng šuej poradkyňou, pani Szabovou. Po našich dobrých skúsenostiach ju ako poradkyňu Feng šuej môžeme len doporučiť. Sme jej veľmi vďační.

— Michala a Michal

Po obhliadkach ponúk kancelárskych priestorov a úvahách, čo od priestoru očakávam, rozhodol som sa presťahovať svoju kanceláriu v rámci jednej budovy a zariadiť ju podľa Feng shui. Ešte neboli skončené ani práce so sťahovaním, a už na dvere klopali noví klienti. Pani Szabová navrhla v kancelárii niekoľko zlepšení a môžem len prehlásiť, že sám pociťujem lepší pocit v kancelárii a rád tam chodím.

— Róbert

Mám byt, ktorý momentálne nepotrebujem pre vlastnú potrebu, tak som sa rozhodol, že ho dám do prenájmu. Po polročnom  inzerovaní na internete, aj cez realitnú kanceláriu, sa nenašiel vhodný záujemca. Napadlo mi, že či sa dá nejako podporiť s Feng shui  energia toho bytu, aby som ho vedel prenajať. Keďže som si nedávno dal urobiť Feng shui na kanceláriu, spýtal som pani Szabovej aj na to, čo mi vie poradiť s prenájmom bytu. Po analýze pôdorysu bytu som dostal veľmi jednoduchú radu - aby som dal pekný kvet do presného bodu v byte. Byt bol vyupratovaný, urobili sme energetickú očistu priestorov a na určené miesto som dal veľký kvet. Výsledok - o dva týždne sme podpisovali zmluvu s nájomcom.

— Robo