Referencie

Nachádzate sa tu

Čo hovoria moji klienti

Nadšení klienti (z mailu)

Analýzou Feng shui sa našla diagnóza domu, ktorá zodpovedala udalostiam v živote obyvateľov. Klienti majú v pláne o rok presťahovať sa do nového bytu (väčšieho), teraz si dali urobiť feng shui analýzu výsledkom ktorej bolo zistenie, že posteľ majú v sektore s negatívnymi hviezdami. Cieľom je náprava pomocnými prostriedkami feng shui.

Dobry den,

Dakujem velmi pekne za analyzu.
Chcela by som len opytat na tu solnu napravu v izbe ste pisali ze by to nemalo byt vidno a my to mame poloze na nocnom stoliku vedla postele, je to ok ak to ostane tam alebo to mam dat skor pod postel alebo do skrine? ...
...Vedeli by ste mi casom urobit prosim analyzu aj na ten nas novy byt? Uz sme podpisali zmluvu takze uz cakame kym sa dokonci byt ( cca 9/2019). Este asi je skoro viem len potom tesne predtym nez sa nastahujeme by som Vas velmi rada poprosila aj o ocistu noveho bytu a tu analyzu aby sme vedeli zariadit byt ( kuchyna, obyvacka a spalna, zahrada).

Dakujem este raz velmi pekne. A tesim sa na dalsiu spolupracu.

S pozdravom,

klientka z Bratislavy

 

 

Nové firemné priestory

Práca na nových firemných priestoroch podľa princípov Feng shui bola nesmierne tvorivá. Cieľom bolo zariadiť  rokovaciu miestnosť , ktorá bude využívaná aj ako školiaci priestor pre malé skupiny ľudí, a pracovnú miestnosť s inšpirujúcim prostredím pre podporu kreativity, v ktorej mal byť aj kútik pre pohodlné posedenie pri káve a na oddych. Rokovacia miestnosť vyniká jednoduchosťou a solídnosťou farieb. Doplnkovou farbou je zelená na skrinke. Farba bola zvolená tak, aby znázornila korporátny dizajn  firmy. V pracovnom priestore bol výber farieb živší, aby bola podporená kreativita, dostatočná inšpirácia a pracovné nasadenie. Modrá farba v kombinácii so žltou napĺňa priestor a ľudí v ňom energiou a severozápadne orientovanej miestnosti dodáva svetlo. Pôvodný nápad použiť na oddychové sedenie sedacie vaky som zmenila na rozložiteľné kreslá z prírodného dreva s futónovými bavlnenými matracmi. Drobné nedostaky miestnosti a ostré hrany výklenkov bolo nutné skryť . Paraván v prírodných farbách na tento účel poslúžil prekvapivo efektne. Dvere, oddeľujúce miestnosti, zostali v bielej farbe, aby sa nenarušila kompaktnosť steny v rokovacej miestnosti. Rokovacia miestnosť bude ešte doplnená prezentačným monitorom a logom firmy. V oboch miestnostiach sú nenápadne ukryté drobné  doplnky pre pozitívny tok energie. To, že v priestoroch firmy táto energia koluje, potvrdzuje majiteľ firmy a aj jeho klienti. Svoju spokojnosť prejavil vyhotovením fotografií a súhlasom na ich zverejnenie, za čo som vďačná.  
Oľga Szabová, autorka

                                                                                                                                                                                                                           

  

 

 

Prerábka obývačky a vzťahy medzi deťmi

 

"Môžem povedať, že sme mali hojný rok,  podarilo sa uskutočniť prerábku, máme veľa spokojných hostí, aj vzťahy medzi deťmi sa polepšili,  aj na
tom stále aktívne pracujeme. Tak ako som sľúbil,  posielam zopár fotiek z prerobenej obývačky a
drobnej úpravy kuchyne"
Milan s rodinou

 

 

Radosť z bytu

"Pani Szabová, chceli by sme Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za vyhotovenie analýzy feng - shui pre náš byt. Postupne sme do bytu zakomponovali jednotlivé odporúčania a môžme potvrdiť, že v mnohých oblastiach sa nám začali ukazovať nové možnosti a cesty. Vidíme to predovšetkým v oblasti kariéry a osobného rozvoja. Teraz pracovné príležitosti vôbec nenaháňame a aj napriek k tomu si k nám vždy nájdu cestu. Ja som si našla nové hobby a Marián začal spolupracovať na zaujímavom projekte. Ja som bola mierne v strese z odporúčanej modrej farby ( závesy) ale nakoniec som to zobrala ako výzvu. Dokonca ma postupne tie krásne tyrkysové závesy inšpirovali k ďalšej tvorivej činnosti. Veľmi radi by sme Vám ukázali bytík v novom šate, takže budeme veľmi radi ak sa u nás zastavíte, keď budete mať cestu okolo :)."
Radka a Marián

Byt, ktorý bol rok prázdny, prenajali po troch dňoch po Feng shui aktivácii:

"Dobrý deň p. Olga, ospravedlňujem sa, že som skôr nenapísala. Ako som však sľúbila, píšem vám našu skúsenosť s prenájmom. Aktivovať vami určené miesto v byte sa nám podarilo až cca pred mesiacom, keď boli u nás na navšteve svokrovci a cestou na Slovensko sa zastavili v byte na Čerešňovej a umiestnili tam stolík s kvetom, aj obrus. Následne ešte v ten večer sme s manželom urobili u nás doma taký malý rituál, umiestnila som na vami určené miesto kvet,mince a niečo sklenené. No a výsledok - o tri dni nato nám volal realitný agent, že má pre nás záujemcu. Zmluvu sme uzatvorili a od polovici júna tam noví nájomcovia bývajú. Jediné mínus je, že ide o kraákodobý nájom na šesť mesiacov. Avšak po roku, kedy bol byt prázdny, sa s manželom tešíme aj z tohto. Verím, že si po ukončení tejto zmluvy nájdeme opäť niekoho a na dlhšie. Zároveň by som sa rada opýtala, či by ste mi vedeli poradiť, vypracovať analýzu, čo sa týka aj pracovnej oblasti."
Zdenka

 

"K Feng Shui a pani Oľge som sa dostala sprostredkovane cez moju rodinu. Hneď ma oslovila svojím ľudským, ako aj profesionálnym prístupom. K poskytovanej službe pristupovala veľmi zodpovedne, o čom som sa presvedčila aj pri odovzdaní materiálu. Ochotne s odborným výkladom odovzdala informácie potrebné k zrealizovaniu Feng shui v našej novej domácnosti. Uvítala som postoj, že odovzdaním „práce“ sa spolupráca nekončí, ale komunikácia a vysvetľovanie, dopĺňanie, či hľadanie nových možností pokračuje aj potom. Pani Oľgu odporúčam pre tých,  ktorí majú radi zodpovedný, profesionálny, ale aj ľudský prístup pri realizácii zákazky šitej na mieru."
Ďakujeme
Ivana s rodinou
 
 
 
 
"V našom domčeku bývame už 9 rokov,  ale stále som mala  pocit, že nám "niečo" chýba.  Nevedela som sa rozhodnúť,  ako si vytvoriť harmonický priestor v ktorom sa nám bude dobre bývať. Hľadala som také doplnky, ktoré sú aj pekné, aj podporujú pozitívne energie. Pomocnú ruku som  dostala ododborníka - pani Szabovej.  Vypracovala projekt na náš dom veľmi profesionálne. Poradila nám, v ktorej časti domu aj pozemku aké energie máme posilniť - akými farbami, látkami a feng shui pomôckami a ako vniesť do nášho domova svetlo, energiu a harmóniu. Ďakujeme veľmi pekne."
Valika s rodinou
 
 
Mladá dáma, ktorá chcela zlepšiť svoj podnájom v Bratislave:
 
"Velmi si cenim profesionalny pristup pani Szabovej. Interier mojej izby riesila komplexne a jej navrhy odrzkadlovali vysoku mieru odbornosti v suvislosti s Feng Shui. Vo svojej izbe sa teraz citim ovela lepsie a tesim sa z nej. Ak by som si mala opat vybrat poradkynu v danej oblasti, urcite by to bola pani Szabova. Dakujem Olga za vsetko :)" 
— Linda
 
 
Mladá rodina, ktorá si kúpila dom po pôvodných majiteľoch:
 

"Dom sa nám veľmi páčil, len sme zistili až po kúpe domu, že bývalá majiteľka trpela vážnou chorobou, tak sme mali obavy zo zlých energií, ktoré môže dom v sebe niesť. Hľadali sme spôsob, ako očistiť dom od negatívnej energie, lebo sme v niektorých miestach pociťovali nepokoj a dokonca strach. Obrátili sme sa na poradkyňu Feng shui, pani Szabovú, ktorá nám pred rekonštrukciou urobila očistný rituál a následne poradila, ako zariadiť náš prvý domov, hlavne detskú izbu pre nášho hyperaktívneho syna s ADHD. Od Vianoc v novom domove bývame a musíme povedať, že sa doma cítime veľmi dobre. Dobre sa u nás cíti aj návšteva a odchádzajú so slovami, že sa im ani nechce od nás odísť. Plánujeme v tomto roku svadbu, a keďže sme sa dozvedeli, že Feng šuej vie určiť aj vhodné dátumy rôznych dôležitých udalostí a rozhodnutí, dátum sobáša sme vyberali s našou Feng šuej poradkyňou, pani Szabovou. Po našich dobrých skúsenostiach ju ako poradkyňu Feng šuej môžeme len doporučiť. Sme jej veľmi vďační." 
 Michala a Michal

 
 
Presťahovanie kancelárie zvýšilo záujem o služby a objednávky:
 
"Po obhliadkach ponúk kancelárskych priestorov a úvahách, čo od priestoru očakávam, rozhodol som sa presťahovať svoju kanceláriu v rámci jednej budovy a zariadiť ju podľa Feng shui. Ešte neboli skončené ani práce so sťahovaním, a už na dvere klopali noví klienti. Pani Szabová navrhla v kancelárii niekoľko zlepšení a môžem len prehlásiť, že sám pociťujem lepší pocit v kancelárii a rád tam chodím." 
 Róbert

 

 

Podarilo sa mi dať do prenájmu byt za dva týždne
"Mám byt, ktorý momentálne nepotrebujem pre vlastnú potrebu, tak som sa rozhodol, že ho dám do prenájmu. Po polročnom  inzerovaní na internete, aj cez realitnú kanceláriu, sa nenašiel vhodný záujemca. Napadlo mi, že či sa dá nejako podporiť s Feng shui  energia toho bytu, aby som ho vedel prenajať. Keďže som si nedávno dal urobiť Feng shui na kanceláriu, spýtal som pani Szabovej aj na to, čo mi vie poradiť s prenájmom bytu. Po analýze pôdorysu bytu som dostal veľmi jednoduchú radu - aby som dal pekný kvet do presného bodu v byte. Byt bol vyupratovaný, urobili sme energetickú očistu priestorov a na určené miesto som dal veľký kvet. Výsledok - o dva týždne sme podpisovali zmluvu s nájomcom."
Robo