Skočiť na hlavný obsah

Novinka: Členská zóna s mesačným kalendárom

Tradičný čínsky almanach Tong Shu (Kniha všetkého alebo Zbierka spisov) považujú Číňania už vyše 2 tisíc rokov za nenahraditeľnú pomôcku pri každodennom plánovaní. Rovnako ako mnohé aspekty čínskej kultúry (Feng Shui, čínska astrológia BaZi...), využívané aj v západnom svete, je aj almanach Tong Shu veľmi praktickým nástrojom na bežné používanie. Začnite plánovať svoj život, používajte kalendár Tong Shu a naplánujte si cestu k úspechu.

Čo je "Tong Shu" kalendár?

Tong Shu kalendár nie je na plánovanie každodenného života, ale na výber dátumu na dôležité udalosti a aktivity. V niektorých dňoch je prítomná energia, ktorá vám pomôže zvýšiť hodnotu a priniesť pozitívne výsledky. Samozrejme, funguje to aj naopak. Aby ste získali úžitok z priaznivej energie dňa, musíte činnosť iniciovať. 

Na lepšie využitie energie dní je dobré poznať svoje osobné znamenia nielen roka, ale aj dňa a mesiaca, osobné číslo kua a osobný prvok dňa narodenia. Pri objednaní mesačného kalendára si môžete tieto informácie vyžiadať. Potom už stačí sledovať, ktorý deň je pre vás dobrý a má aj priaznivé energie.

Čo obsahuje?

  • Vhodné a nevhodné aktivity: V mesačnom Tong Shu kalendári sú pre vhodné a nevhodné aktivity zohľadnené všetky charakteristiky dňa, preto napríklad deň s energiou "Úspech" nemusí byť vždy priaznivý.
  • Vhodné a nevhodné činnosti:  Denné predpovede v Tong Shu kalendári obsahujú informácie a rady, aké činnosti vykonávať alebo čomu sa v daný deň vyhnúť.

Aktuálny kalendár k dispozícii

Aktuálny kalendár je k dispozícii pre všetkých mojich klientov. V prípade vášho záujmu si môžete mesačný Tong Shu kalendár objednať nižšie v objednávkovom formulári. Cena mesačného kalendára je 15 EUR. 
Predplatné za zvýhodnenú cenu na mesiac 9 €  je možné na 1/4 ročné, polročné alebo ročné obdobie.

Nižšie si môžete stiahnuť kalendáre z predchádzajúcich mesiacov ako ukážku. Nový kalendár na aktuálny mesiac klientom posielam mailom vždy pred začiatkom nového mesiaca

Objednajte si Tong Shu kalendár na október 2023
(nový Feng Shui mesiac začína 8. októbra a končí 7. novembra 2023)