Skočiť na hlavný obsah

Novinka: Členská zóna s mesačným kalendárom

Tradičný čínsky almanach Tong Shu (Kniha všetkého alebo Zbierka spisov) považujú Číňania už vyše 2 tisíc rokov za nenahraditeľnú pomôcku pri každodennom plánovaní. Rovnako ako mnohé aspekty čínskej kultúry (Feng Shui, čínska astrológia BaZi...), využívané aj v západnom svete, je aj almanach Tong Shu veľmi praktickým nástrojom na bežné používanie. Začnite plánovať svoj život, používajte kalendár Tong Shu a naplánujte si cestu k úspechu.

Čo je "Tong Shu" kalendár?

Tong Shu kalendár nie je na plánovanie každodenného života, ale na výber dátumu na dôležité udalosti a aktivity. V niektorých dňoch je prítomná energia, ktorá vám pomôže zvýšiť hodnotu a priniesť pozitívne výsledky. Samozrejme, funguje to aj naopak. Aby ste získali úžitok z priaznivej energie dňa, musíte činnosť iniciovať. 

Na lepšie využitie energie dní je dobré poznať svoje osobné znamenia nielen roka, ale aj dňa a mesiaca, osobné číslo kua a osobný prvok dňa narodenia. Pri objednaní mesačného kalendára si môžete tieto informácie vyžiadať. Potom už stačí sledovať, ktorý deň je pre vás dobrý a má aj priaznivé energie.

Čo obsahuje?

  • Vhodné a nevhodné aktivity: V mesačnom Tong Shu kalendári sú pre vhodné a nevhodné aktivity zohľadnené všetky charakteristiky dňa, preto napríklad deň s energiou "Úspech" nemusí byť vždy priaznivý.
  • Vhodné a nevhodné činnosti:  Denné predpovede v Tong Shu kalendári obsahujú informácie a rady, aké činnosti vykonávať alebo čomu sa v daný deň vyhnúť.

Aktuálny kalendár k dispozícii

Aktuálny kalendár je k dispozícii pre všetkých mojich klientov. V prípade vášho záujmu si môžete mesačný Tong Shu kalendár objednať nižšie v objednávkovom formulári
Predplatné za zvýhodnenú cenu v členskej sekcii PREMIUM na mesiac 10 €  je možné na 1/4 ročné, polročné alebo ročné obdobie.
Cena  kalendára len na 1 mesiac je 15 EUR v pdf formáte, ktorý obdržíte mailom.

Objednajte si členstvo PREMIUM s Tong Shu kalendárom