Čo je dobré feng shui?

Nachádzate sa tu

Feng shui dom byt

Môžete mať akýkoľvek osud, čokoľvek ste dostali naložené do batôžkov, ktoré si nesiete, vždy sa s tým dá niečo urobiť tak, že ZMENU urobíte vy. Feng shui je jedným z dôležitých nástrojov, ktorý vás posunie ku zmene.
Nemyslite si však, že keď váš dom alebo byt bude mať dobré feng shui, nemusíte už nič robiť, a budete bohatí, šťastní, a budete mať dobrý vzťah. Taký dom neexistuje.
Funkciou Feng shui je, že vám má pomôcť dosiahnuť vaše CIELE. Ale najprv musíte vedieť, čo chcete. Potom môžete použiť Feng shui. Prvá otázka pri feng shui by mala byť, čo chcete dosiahnuť?

Možno, že ste frustrovaní tým, že neviete, čo vlastne chcete. Keď to neviete, vaša osudová mapa BaZi vám pomôže zistiť, aký máte účel v živote. Feng shui by malo byť podporou k jeho naplneniu.
Ak nepoznáte svoj účel, zmysel života, nemusíte vedieť, čo chcete, na čo máte talent a čo je pre vás ešte ukryté.
Samotné feng shui vám dá 30% podpory, čo nie je veľa, ale keď viete, čo chcete dosiahnuť, investícia do feng shui je veľmi dobrá. Predstavte si, že 30% zlepšenie možností v oblasti, na ktorú sa zameriate, a s vaším úsilím a konaním, bude znamenať oveľa viac.

4 dôležité faktory, ktoré tvoria dobré feng shui:


1. krajinné prvky a prostredie
2. samotná budova
3. prvok času a jeho vplyv na budovu
4. ľudia

Ujasnite si, čo chcete dosiahnuť v živote a choďte za tým. Na ceste vám k tomu pomôže feng shui a BaZi. Záleží len od vás, kde začnete. Len sa rozhodnite, čo chcete a urobte prvý krok ku zmene.

 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov