Feng shui pre váš dom

Nachádzate sa tu

Feng shui domu

Feng shui umožňuje človeku, aby sa aktívne podieľal na harmonizácii svojho domova, a v neposlednom rade i na formovaní svojho osudu. Populárny prístup k aplikovaniu čínskeho umenia Feng shui (vyslov feng šuéj) je u mnohých poradcov zameraný na skrášľovaní interiéru klientov rôznymi symbolickými dekoratívnymi predmetmi a k zisku z ich predaja. To však má malý vplyv na skutočné Feng šuej domova. Takéto objekty sú skôr zamerané na psychologický aspekt obyvateľov domu, aby mali pozitívne presvedčenie a optimistický pohľad na svoj život a ambície.
V skutočnosti vo Feng shui ide o to, aké je vnútorné usporiadanie podľa energie lietajúcich hviezd a formácia okolitého prostredia domu, ktoré ovplyvňujú Feng shui domu. Tak, ako človek ovplyvňuje svoje životné prostredie, životné prostredie ovplyvňuje človeka. "Pretože to, čo je vo vás, je i okolo vás. A to, čo je okolo vás, sa odráža do vášho života."

 

 

7 zakázaných vecí vo vašej obývačke, jedálni a v spálni

  1. Hodiny, ktoré stoja - zastavené hodiny sú zankom negatívnych výsledkov. Nezabudnite vymeniť baterky alebo dajte hodiny opraviť, keď sú pokazené.
  2. Prasknuté sklo - vyhoďte riad, ktorý je poškodený. Pitie z prasknutých pohárov znamená porušenie sľubov, zradu a prináša to problémy z toho, čo hovoríte alebo klebety
  3. Poškodené misy, podnosy, keramické nádoby - takéto predmety sú znakom chudoby. Nikdy nejedzte z misy alebo taniera, ktorý je poškodený. Vyhoďte aj vázy, črepníky, ktoré majú naštrbené okraje, kvety v takýchto vázach prinášajú nešťastie.
  4. Sušené kvety - smutný symbol toho, že niečo pekné zomrelo. Sušené kvety majú ťažkú, jinovú vibráciu a nemali by byť v dome. Aj v záhrade ich treba odrezať a zlikvidovať.
  5. Minuloročné (alebo staršie) kalendáre - je to minulosť a je potrebné ich hneď vyhodiť, ako začal nový rok. Je to možné urobiť aj skôr, v kalendároch býva na začiatku aj posledný týždeň minulého roka, takže o nič neprídete. Je lepšie pozerať VPRED ako späť. Mimochodom, nezabúdate otočiť list na stolnom kalendári alebo mesačnom nástennom kalendári?
  6. Kaktusy - svojimi ostňami vysielajú jedovaté šípy, vytvárajú konfliktné energie. Ak ich s obľubou pestujete pre ich krásne kvety, mali by ste ich držať mimo brán a vchodov, miest, kde sedia alebo spia ľudia. Je dobré ich dať na miesta, kde sú potrebné ochranné energie.
  7. Stolička - máte v dome stoličku, na ktorej nikdy nikto nesedí? Uistite, že na stoličke pravidelne niekto sedáva alebo ju odstráňte. Trvalo prázdna stolička pozýva škodlivého "ducha" do domu.
Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov