Feng Shui a rastliny

Nachádzate sa tu

Feng shui kvety

Viete, že vo Feng Shui sa rastliny používajú na zmiernenie vplyvu Sha Qi (negatívna energia), ktorý vzniká ostrým rohom smerujúcim na vás alebo izbovými dverami smerujúcimi k vašej posteli? 

O použití zelených rastlín vo vnútorných priestoroch ste pravdepodobne počuli a čítali veľa. Mnoho ľudí si užíva rastliny vo svojej izbe z rôznych dôvodov, či je to pre estetiku, osobnú záľubu alebo pre vytvorenie pokojného a prirodzeného prostredia. 

Je však potrebné myslieť na to, že rastliny sú živé veci (ak nie sú umelé) a majú silnú a živú energiu rastu a pohybu. Generujú jangovú energiu, preto, ak si potrebujete v spálni v prvom rade dobre oddýchnúť a vyspať sa, jangová energia rastlín nie je odporúčaná pre spálňu. Pre zdravý spánok dbajte na správne vetranie a primeranú teplotu, elektrosmog znížte na minimum, nemali by ste mať v spálni na dosah mobily, wifi zariadenia a podľa možnosti ani iné elektrické zariadenia. 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov