Magický zimný slnovrat

Nachádzate sa tu

feng shui mágia

Magická noc na splnenie Vášho priania. Dnes je začiatok zimy, zimný slnovrat. Je výnimočný, spojený s úžasným javom, ktorého budeme svedkami v túto najdlhšiu noc roka. Zimný slnovrat bude spojený so splnom, čo je pocta Mesiacu počas najchladnejšieho obdobia roka, v zime.
Tieto dve prírodné udalosti sa nepretínajú veľmi často, najbližšie to bude v roku 2094, a to väčšina z nás tu už nebude.
Neprebehnú úplne spolu, lebo Mesiac v splne bude až zajtra, deň po začiatku zimného slnovratu. Vzhľadom k slnovratu sa bude zdať, že Mesiac v splne je na oblohe viac dní. Nazýva sa Mesiac dlhovekosti.
Nebude to len pastva pre naše oči, ale energia, ktorá je prítomná počas tohto obdobia, je neuveriteľne priaznivá.

 

V noci, z 21. na 22. decembra 2018, v hodine Potkana, (23:00-00:59), bude posilnená aj meteorickou spŕškou Ursid, ktorá bude mať vrchol práve v týchto hodinách. Pohľad na oblohu s Mesiacom v splne, sprevádzaný strieborným svitom hviezd, bude v kontraste na tmavej oblohe.
Máte možnosť vyjadriť túto noc svoje želania, ktoré túžite, aby sa splnili.  Nech Vám tieto hviezdy prinesú šťastie a čarovné Vianoce!

 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov