Môže Feng shui zmeniť vaše šťastie?

Nachádzate sa tu

Viete, že Feng shui má toľko nadšencov a nasledovníkov, ktorí Feng shui využívajú, ako tých, ktorí sú skeptickí k používaniu učenia Feng shui? Hádať sa o tom, prečo Feng shui niektorým ľuďom pomáha, je rovnaké, ako argumentovať, prečo sa niektorí uzdravia rýchlejšie ako ostatní a iní sa nevedia vyliečiť. Existuje mnoho úrovní, ktoré sa zohľadňujú pri analýze Feng shui, a preto neexistujú dva identické domy, byty a kancelárie tak, ako neexistujú dvaja rovnakí ľudia. Rozdielne sú aj domy s rovnakým pôdorysom, pretože sa nachádzajú na inom mieste zemskej energie, majú rôzne svetelné podmienky a veľa iných rozdielnych faktorov. Obývajú ich ľudia s rôznymi charaktermi a emocionálnymi vlastnosťami, preto vznikajú nespočetné kombinácie vzťahov medzi ľuďmi a prostredím, a vytvárajú tak širokú škálu Feng shui štúdií.

Ako dlho budete musieť čakať, aby ste videli nejaké výsledky?

Niektorí ľudia po aplikovaní Feng shui opatrení uvidia takmer okamžite výsledky, niektorí zase musia počkať dlhšie a urobiť viac Feng shui vylepšení.

Aká veľká je sila Feng shui, keď vie zmeniť vaše šťastie? To nie je viera, ani poverčivosť, čo učenie Feng shui hovorí o zmene ľudského šťastia.

Podľa starých majstrov Feng shui máme tri druhy šťastia - Tien, Ti a Ren.

Tien je  nebeské šťastie, ktoré nikto nevie zmeniť, pretože nemôžete zmeniť deň a miesto narodenia, rodinu a životné okolnosti, ktoré vás sprevádzali pri narodení. V dnešnej dobe sa dá zmeniť pohlavie, adopciou sa zmení rodina a životné podmienky, ale základ zostane taký, ako pri narodení.

Ti je úroveň pozemského šťastia, kde Feng shui môže pomocť posilniť šťastie a prilákať priaznivé energie do vášho života. Ak pracujete na  Feng shui vo vašom obytnom priestore, vo firme alebo kancelárii, môžete výrazne zmeniť svoje šťastie a zabrániť nešťastným udalostiam.

Ren je ľudské šťastie. Mnoho ľudí si toto šťastie vytvára svojimi myšlienkami, vlastným úsilím, učením, túžbou po poznaní, stretnutím správnych ľudí, svojimi pocitmi a konaním. Uvedomili ste si, že svoje šťastie tvoríte tým, na čo sa sústredíte? Feng shui je aj oblasť osobného rozvoja, keď kultiváciou seba samého a harmonizáciou prostredia vytvoríte nové životné okolnosti a postoje k tomu, že čo so svojím životom urobíte, záleží iba na vás.

Feng shui nie je náboženstvo, ani sa nezakladá na poverách. Je to staroveké učenie, ktoré prežilo tisícky rokov a jeho bohatstvo múdrosti je pripravené pre tých, ktorí sú pripravení aplikovať Feng shui pre zlepšenie svojho života.
Predstavte si, aké zmeny k lepšiemu  prinesie Feng shui do vášho života. Akú životnú oblasť potrebujete vylepšiť ako prvú?

Teším sa na vaše komentáre a otázky, ktoré môžete pridať cez formulár nižšie.
 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Komentáre

dost sa o to zaujimam ale ja si sama ai neporadim. Som sklamana v laske a strasne v mojom byte sa jej asi nedari. podla coho mam sa riadit uz aby mi to pomohlo?

Zuzana, ďakujem za Váš príspevok v komentároch. V prvom rade sa poobzerajte po svojom byte, aké obrazy alebo fotografie Vás obklopujú, či nemáte preplnený byt vecami a nábytkom. Na obrazoch by nemali byť smutné osoby, jedna osoba, nič, čo môže znamenať samotu. Môžete mi viac o probléme napísať súkromne mailom na olga@kompaszivota.sk

Je to len o ľudoch, či tomu chcú veriť alebo nie, myslím že ak niekto chce nejakú zmenu v živote musí niečo preto aj spraviť :-)

Dobrý deň, práve si zariaďujem nový byt(holobyt) kde si môžem objednať konzultáciu?..aby som dodržala aspoň základ Feng shui....bývam v Košiciach...ďakujem Gusta

Vaše príspevky ma potešili! Ďakujem za Vaše komentáre.

Pani Gusta, ohľadom objednania konzultácie mi napíšte na mailovú adresu olga@kompaszivota.sk , dohodneme sa, ako Vám môžem pomôcť pri zariaďovaní bytu podľa Feng shui.

Oľga Szabová

 

Dobry den,rada by som sa spytala,ci robite aj feng shui poradenstvo zahrady?

Ďakujem za otázku, Petra. Robím aj Feng shui záhrady. Kontaktujte ma mailom, prosím, na olga@kompaszivota.sk , čo konkrétne potrebujete.

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov