Ochráňte svoj domov

Nachádzate sa tu

Feng shui domu

Blíži sa nový rok  zemského Prasaťa podľa čínskeho solárneho kalendára, a preto je dôležité venovať sa Feng shui a ochrane vašich domov a bytov pred negatívnou energiou v roku 2019. Január je vhodný mesiac urobiť rituál, ktorý je účinný na celý rok. Prichádza niečo nové, noví hostia, a je dobré si pred ich návštevou upratať, vyhodiť staré a zbytočné veci, vyčistiť, aby sa u vás cítili dobre. Ako to už chodí, nie vždy príde hosť, ktorý je príjemný a vítaný.

 

Čo musíte urobiť, aby ste sa ochránili pred nevítaným hosťom?

24. januára 2019 v juhovýchodnej časti domu, v sektore 105°- 135°, ktorý si zameriate pomocou turistického kompasu alebo kompasu v telefóne z energetického centra vášho domu, urobíte aktiváciu v hodine Tigra alebo v hodine Koňa.
Hodina Tigra je od 03:00 do 05:00 nášho času, hodina Koňa je od 11:00 do 13:00. Vyberte si hodinu, ktorá vám lepšie vyhovuje.
Všetko, čo musíte v týchto hodinách urobiť, je umyť podlahu, očistiť steny a umyť nábytok, dvere alebo okná, ak sú v tomto sektore, utrieť prach, prenášať veci, jednoducho rozprúdiť energiu. Dôležité je, aby ste nebúchali, neposúvali a nezdvíhali nábytok!

Aktivácia v tento deň nie je vhodná pre narodených v znamení ZAJACA (roky 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, pozor - rok začína 4. februára, nie od nášho nového roka!) Ak sa niekto z rodinných príslušníkov narodil v týchto rokoch, budete mať možnosť urobiť ďalšiu aktiváciu
2. februára v hodine Zajaca  od 05:00 do 07:00, alebo v hodine Kohúta  od 17:00 do 19:00. Tento deň nie je vhodný na aktiváciu narodeným v znamení POTKANA (roky 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008).
Aby ste sa trafili do presného času v rámci Slovenska, naplánujte si aktiváciu tak, aby ste skončili 20 minút pre koncom daných hodín.
 

Po tejto aktivácii na ochranu pred negatívnom energiou, sa môžete zamerať na ošetrenie Lietajúcich hviezd v roku 2019, ktoré pomaly naberajú na svojej intenzite v nových sektoroch. O tom sa dočítate už v ďalšom článku.

 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Komentáre

Dobry dem Olga, neviem ci som spravne pochopila, aktivaciu v uvedenych hodinach mam spravit 4.2. ? Dakujem

Ďakujem za otázku, po ktorej som si článok skontrolovala a zistila, že som neuviedla dátum prvej aktivácie. Všetko je doplnené. 4. februára dochádza k zmene energií, ale aktivácie na ochranu sa robia v dni, ktoré sú uvedené v článku.

Pekný deň!

Dobry den prajem. Co mam robit ak som si tieto rady precitala dnes 26.januara 2019?

Dobrý deň aj Vám. Ak ste to prečítali celé, v článku je uvedený druhý dátum, kedy je to možné urobiť.

Pokiaľ som narodená v znamení Potkana kedy by som mala urobiť aktiváciu a článok som čítala dnes 27.1.2019 ďakujem

Teruška, urobiť to môžete 2. februára, ale pre Vás to bude mať slabý efekt. Neupratujte v hodine Kohúta, ale skôr, v hodine Opice od 15. do 17. hodiny.

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov