Skočiť na hlavný obsah

Iste vám záleží na bohatstve, rovnako ako na úspechu v biznise. Bohatstvo je strom, ktorý vyrastá zo semienka. Čo pomáha stromom rásť? Je to slnečné svetlo, voda a vietor. A čo je Feng šuej? Voda a vietor. Umožnite týmto energiám znásobiť vaše bohatstvo, peniaze a úspech. Ak vám na bohatstve nezáleží, lebo si myslíte, že to je niečo, čo patrí iným, tiež máte pravdu. Ale uvedomte si, že to, čo je vo vás, je aj okolo vás. Je vo vašich rukách, či urobíte správnu zmenu, aby ste pochopili, že hojnosť patrí aj vám. Ani hojnosť nepríde však sama od seba, musíte pre ňu pripraviť podmienky. Pritiahnite si bohatstvo, peniaze a úspech do vášho života jednoduchými zmenami prostredníctvom učenia Feng shui.

Váš priestor

Uvedomili ste si už niekedy, koľko času trávite vo svojej kancelárii? Vzhľadom k tomu, že je to pravdepodobne veľa hodín, váš pracovný priestor by mal byť zdravý a živý. Ako vytvoriť dobré feng shui kancelárie, či už domácej alebo firemnej? Preskúmaním praktických a jednoduchých riešení a ich aplikovaním môžete dodať živé energie do priestoru. Feng shui je veľká energia, a vy ju budete určite potrebovať, ak ide o produktivitu a obchodný úspech. Alebo hľadáte lepšiu prácu? Bez ohľadu na to, aké problémy máte vo svojom pracovnom priestore, má Feng shui pre vás riešenie.

Vaše farby

Viete, aké farby vo vašom domove alebo v kancelárii použiť na zosilnenie žiarivej energie bohatstva a úspechu? Snaha o hmotné bohatstvo sa zdá byť jedným z najväčších vrcholov v živote väčšiny ľudí. Pravdepodobne preto, že je tam silná súvislosť medzi materiálnym bohatstvom a pocitom vnútornej bezpečnosti. Vhodnou farbou môžete aktivovať oblasti, v ktorých chcete posilniť harmonický tok tejto energie a prilákať hojnosť. Možno netušíte, že aj farba  oblečenia má vplyv na váš úspech a ľudí okolo vás. Chcete zistiť, aké farby vám pomáhajú v tejto oblasti? Odborná Feng shui analýza domu alebo BaZi analýza osobnosti vám prezradí oveľa viac.

Vaše Ming Kua

Feng šuej je veda, ktorá sa zaoberá priestorom a časom. Ako vás a vašu firmu ovplyvňuje čas podľa Feng šuej? Na základe vášho roku narodenia je vám dané vaše Kua číslo a s ním vaše šťastné smery. Poznáte vaše Kua číslo? Gratulujem. A viete, že Kua číslo má aj váš dom alebo firma? Vypočítam Vám ho na začiatku Feng shui rozboru, pretože kua domu je dôležité pre vytvorenie dobrého Feng šuej a rozmiestnenia nábytku vo vašom dome, firme alebo v kancelárii.

Vaše bohatstvo rastie z úsilia

Dôležité je o úspechu a šťastí nielen snívať, ale naozaj na ňom dôsledne pracovať. Dobré Feng shui, ako hovoria starí majstri, vám neprinesie bohatstvo, keď nechcete oň usilovať, ale i tak vám dá potrebnú podporu hľadať vaše bohatstvo a šťastie. Stačí urobiť už len jeden krok a spoznáte ľahké a jednoduché Feng shui tipy na získanie energie bohatstva.