Skočiť na hlavný obsah

Novinka: Členská zóna s mesačným kalendárom

Chcete zmeniť svoje bývanie, hľadáte spôsob, ako žiť lepšie, čistejšie, zdravšie a páčia sa vám princípy Feng šuej? Tak ste na správnom mieste.
Analýzou Feng šuej bytu, domu alebo pracoviska nazriete hlbším pohľadom do vzťahu vášho obytného priestoru s vami, s vašou rodinou, deťmi a poskytne vám návod ako dosiahnuť šťastnejší a vyrovnanejší život.
 

Možno sa pýtate, či to skutočne tak funguje?

Feng shui nie je zázrak, ale skutočne funguje na základe múdrosti prírody a zdravého rozumu. Ak by to tak nebolo, staroveké čínske umenie by dávno zaniklo.
Feng shui je komplexná diagnostika domu, bytu či prevádzky, ktorá následne ovplyvňuje váš život v zásadných životných sférach - šťastia, bohatstva, vzťahov a zdravia.

Koľko stojí Feng shui?

Chcete nastaviť váš domov tak, aby prišlo k zvýšeniu vášho šťastia alebo vedieť, ako si pritiahnuť príležitosti a využiť ich? Potrebujete zlepšiť  vzťahy s ľuďmi vo vašom okolí, s priateľmi, s rodinou...? Hľadáte ako zlepšiť vašu kariéru a financie? Toto všetko môžete získať, keď si dáte urobiť Feng shui "na mieru" s technikami, ktorými dosiahnete niekedy takmer okamžité zmeny.
 • Feng shui bytu od 200 €
 • Feng shui domu od 350 €
 • Feng shui nebytových priestorov - podľa veľkosti od 150 €

Kedy je ten správny čas na Feng shui poradenstvo?

Feng shui poradenstvo s analýzou a diagnostikou priestoru je prospešné práve vtedy, keď
 • cítite, že váš domov potrebuje zmenu
 • prechádzate zásadnou životnou zmenou
 • sťahujete sa do nového bytu/domu
 • chystáte rekonštrukciu
 • chcete zlepšiť svoje rodinné vzťahy
 • máte problémy so zákonom
 • deti majú problémy v škole
 • rozviedli ste sa
 • zažívate rôzne nehody, úrazy
 • potrebujete podporiť v práci a v podnikaní
 • máte pocit stagnácie, alebo naopak
 • chcete predať dom/byt
 • keď máte pocit, že ste pripravení na zmenu
 • feng shui obývačka a ako ju zariadiť
 • má byť vaša izba podľa feng shui
 • má byť vaša spálňa podľa feng shui

Ako získate Feng shui vášho bytu, domu, prevádzky?

Stačí sa rozhodnúť pre zlepšenie života a objednať si Feng šuej poradenstvo cez kontaktný formulár tu.  Feng šuej konzultácia môže prebiehať aj osobným stretnutím na dohodnutom mieste. Potrebný je k tomu pôdorys domu a údaje o výstavbe domu.
 
 1. zistíte,  kde sú miesta v dome, byte, ktoré podporujú vaše zdravie, vzťahy, aktivity, prosperitu a životnú energiu a čo robiť, aby to tak bolo
 2. odhalenie negatívnych vplyvov na oblasti vášho rodinného života, kariéry, vzťahov, zdravie
 3. dispozícia domova - vhodnosť miestností podľa využitia
 4. pomoc s výberom vhodných farieb a doplnkov - feng shui farby
 5. budete vedieť, kde je vhodné miesto pre kuchyňu, spálňu, pracovňu a čo robiť, ak to tak nemôže byť
 6. budete vedieť, ako zariadiť detskú izbu a aké Feng šuej je dobré pre deti, aby mali pokojnejší spánok, lepšie sa sústredili na učenie
 7. dozviete sa, aké farby a doplnky použiť v interiéri pre aktivovanie a podporu dobrej energie
 8. každý člen v domácnosti zistí  priaznivé a nepriaznivé smery, ktoré je vynikajúce využiť
 9. dozviete sa ošetriť priestor pri škodlivých energiách
 10. ak chcete predať, prenajať dom alebo byt, budete vedieť, ako a kde v dome aktivovať predaj
 11. základné techniky očisty priestorov

Ako bude prebiehať Feng šuej poradenstvo?

 1. Feng shui poradenstvo začneme osobným stretnutím, poviete mi vaše konkrétne potreby a ciele, ktoré chcete dosiahnuť, v akej oblasti života sa chcete posunúť, na čo sa treba zamerať.
  Potom nasleduje obhliadka domu, bytu, okolia, spoznávanie viditeľného a neviditeľného v priestore, negatívnych udalostí a energií. V priebehu prvého stretnutia môžem navrhnúť drobné úpravy.
  Na základe vašich prianí si zapíšem všetky potrebné údaje a poprosím vás o pôdorys vášho domu alebo bytu. Pokiaľ nie je možná osobná prehliadka priestorov, poradenstvo je možné urobiť na základe dodaného pôdorysu, fotografií a potrebných informácií k rozboru, ale je lepšie, ak viem urobiť obhliadku miesta.
 2. Analýzu Feng shui domu alebo bytu vypracujem do 14 dní od nášho stretnutia, vy zatiaľ môžete urobiť základné kroky Feng shui podľa pokynov. 
 3. Na druhom stretnutí vám predstavím projekt Feng shui, moje návrhy úprav a ich zmysel. Analýzu Feng shui vám môžem poslať aj poštou alebo v elektronickej podobe. Realizáciu úprav nechávam na vás.
  Urobíte tie úpravy, s ktorými vnútorne súhlasíte a máte pri nich dobrý pocit. Spoločne nájdeme také úpravy, aby zodpovedali vášmu štýlu bývania a kultúre.

Rituálna očista domu a bytu

Udiali sa vo vašom priestore negatívne udalosti, vážne choroby, hádky, úmrtie? Ponúkam rituálnu očistu priestorov, čo je veľmi účinný spôsob ako premeniť priestor na prístav harmónie a žiarivej radosti. Očista sa doporučuje aj v prípade kúpy bytu, domu, pretože pri predaji sa tieto závažné skutočnosti radšej zatajujú pre úspešný priebeh predaja. Občas sa stáva, že zdedíte po predchádzajúcich obyvateľoch zvláštne javy, negatívne energie. Tieto môžu súvisieť s ohrozením zdravia alebo prosperity rodiny. Očistné techniky a spôsoby si viete urobiť aj vy. Dočítate sa o nich v blogovom príspevku. Pokiaľ máte záujem o rituálnu očistu, doporučujem  využiť moje odborné služby Feng shui očisty, aby proces prebehol bez následkov a bezpečne. Odmena za očistu bude dohodnutá podľa náročnosti vybraného postupu.

Čo hovoria moji klienti

Prerábka obývačky a vzťahy medzi deťmi

Môžem povedať, že sme mali hojný rok,  podarilo sa uskutočniť prerábku, máme veľa spokojných hostí, aj vzťahy medzi deťmi sa polepšili,  aj natom stále aktívne pracujeme. Tak ako som sľúbil,  posielam zopár fotiek z prerobenej obývačky a drobnej úpravy kuchyne

— Milan s rodinou

Mladá dáma, ktorá chcela zlepšiť svoj podnájom v Bratislave:

"Velmi si cenim profesionalny pristup pani Szabovej. Interier mojej izby riesila komplexne a jej navrhy odrzkadlovali vysoku mieru odbornosti v suvislosti s Feng Shui. Vo svojej izbe sa teraz citim ovela lepsie a tesim sa z nej. Ak by som si mala opat vybrat poradkynu v danej oblasti, urcite by to bola pani Szabova. Dakujem Olga za vsetko :)" 
— Linda

Mladá rodina, ktorá si kúpila dom po pôvodných majiteľoch:

"Dom sa nám veľmi páčil, len sme zistili až po kúpe domu, že bývalá majiteľka trpela vážnou chorobou, tak sme mali obavy zo zlých energií, ktoré môže dom v sebe niesť. Hľadali sme spôsob, ako očistiť dom od negatívnej energie, lebo sme v niektorých miestach pociťovali nepokoj a dokonca strach. Obrátili sme sa na poradkyňu Feng shui, pani Szabovú, ktorá nám pred rekonštrukciou urobila očistný rituál a následne poradila, ako zariadiť náš prvý domov, hlavne detskú izbu pre nášho hyperaktívneho syna s ADHD. Od Vianoc v novom domove bývame a musíme povedať, že sa doma cítime veľmi dobre. Dobre sa u nás cíti aj návšteva a odchádzajú so slovami, že sa im ani nechce od nás odísť. Plánujeme v tomto roku svadbu, a keďže sme sa dozvedeli, že Feng šuej vie určiť aj vhodné dátumy rôznych dôležitých udalostí a rozhodnutí, dátum sobáša sme vyberali s našou Feng šuej poradkyňou, pani Szabovou. Po našich dobrých skúsenostiach ju ako poradkyňu Feng šuej môžeme len doporučiť. Sme jej veľmi vďační." 
— Michala a Michal

Presťahovanie kancelárie zvýšilo záujem o služby a objednávky:

"Po obhliadkach ponúk kancelárskych priestorov a úvahách, čo od priestoru očakávam, rozhodol som sa presťahovať svoju kanceláriu v rámci jednej budovy a zariadiť ju podľa Feng shui. Ešte neboli skončené ani práce so sťahovaním, a už na dvere klopali noví klienti. Pani Szabová navrhla v kancelárii niekoľko zlepšení a môžem len prehlásiť, že sám pociťujem lepší pocit v kancelárii a rád tam chodím." 
— Róbert

Podarilo sa mi dať do prenájmu byt za dva týždne

"Mám byt, ktorý momentálne nepotrebujem pre vlastnú potrebu, tak som sa rozhodol, že ho dám do prenájmu. Po polročnom  inzerovaní na internete, aj cez realitnú kanceláriu, sa nenašiel vhodný záujemca. Napadlo mi, že či sa dá nejako podporiť s Feng shui  energia toho bytu, aby som ho vedel prenajať. Keďže som si nedávno dal urobiť Feng shui na kanceláriu, spýtal som pani Szabovej aj na to, čo mi vie poradiť s prenájmom bytu. Po analýze pôdorysu bytu som dostal veľmi jednoduchú radu - aby som dal pekný kvet do presného bodu v byte. Byt bol vyupratovaný, urobili sme energetickú očistu priestorov a na určené miesto som dal veľký kvet. Výsledok - o dva týždne sme podpisovali zmluvu s nájomcom." 
— Robo
Mojou najväčšou túžbou je odhaliť prekážky vo vašom živote, ktoré môžu byť brzdou vášho spokojného života a napraviť ich. Vy zistíte, že profesionálne Feng šuej poradenstvo vám prinesie zásadné zmeny k lepšiemu, ktoré nenechajú na seba dlho čakať.  Vyplňte nasledovný formulár a objednajte si Feng shui poradenstvo. Po odoslaní formulára sa vám v čo najkratšom čase ozvem a dohodneme podrobnosti.