Skočiť na hlavný obsah

Novinka: Členská zóna s mesačným kalendárom

Hľadáte partnera, partnerku alebo máte pocit, že váš osobný vzťah nefunguje tak, ako by ste si želali? Túžite mať lepšie vzťahy s deťmi, viac priateľov, obchodných partnerov? Určite ste už počuli vetu, že hviezdy sú niekomu naklonené. Alebo, že sa narodili pod šťastnou hviezdou. Feng shui vám ukáže, kde svieti práve tá vaša šťastná hviezda. Ukáže vám, ako ju môžete podporiť. Predstavte si, aké by to bolo vedieť, ktorým smerom sa pozerať a nájsť práve váš smer lásky. Prebuďte svoje vzťahy a vytvorte si domov plný lásky a porozumenia. Uplatnením Feng šuej princípov aktivujete váš osobný smer lásky a vzťahov. Som si istá, že aj vy túžite mať harmonickejšie vzťahy.

Váš priestor

Aby bolo možné urobiť Feng shui vo vašich priestoroch, je nutné definovať Ba gua a pomocou kompasu určiť energetickú mapu, nájsť chýbajúce a prevyšujúce oblasti. Tieto informácie nám ukážu možné dôvody vášho problému a podľa Feng shui princípov vám navrhnem nápravné riešenia. Viete si predstaviť, že takto jednoducho dosiahnete lepší život?

Feng šuej farby piatich prvkov

Určite ste sa stretli s tým, že farby môžu ovplyvniť náladu a chovanie človeka. Farby v priestore menia ich energie a energie zase vplývajú na vás. Feng šuej farby sa používajú podľa teórie 5 prvkov - elementov. Ste zvedaví, ako a aké farby používať k vytvoreniu harmonického prostredia a dobrého Feng šuej vo vašej domácnosti alebo v záhrade? Vedeli ste, že farbami môžete oživiť a podporiť váš úspech vo vzťahoch? Analýzou osobnosti BaZi sa dozviete dokonca aj to, aké farby oblečenia vám prospievajú a harmonizujú osobnú energiu. Ako by ste sa cítili, keby ste tými správnymi farbami dokázali zlepšiť svoju náladu a náladu okolia? A teraz si predstavte, že je to možné s Feng shui.

Vaša Ming Kua

Feng šuej je veda, ktorá sa zaoberá priestorom a časom. Na základe vášho roku narodenia je vám dané vaše Kua číslo a s ním vaše šťastné smery. Poznáte vaše Kua číslo? Gratulujem. Ak náhodou nie, tak vám ho vypočítam, pretože je dôležité pre vytvorenie dobrého Feng šuej a rozmiestnenia nábytku vo vašom domove. Podľa Ming Kua osôb sa hľadá osobné miesto v dome, kde má byť váš pracovný kút alebo kde sa dobre vyspíte. Ak máte deti, určite to poznáte, keď vám noc čo noc vlezú do postele. Hľadajú si svoje miesto a bezpečie. Niekedy stačí prehodiť posteľ a dieťa spí pokojne.

Vzťahy patria k človeku

Možno ste si ešte nevšimli, ako priestor okolo vás môže ovplyvniť vaše vzťahy. Vedeli ste, že pomocou  jednoduchých tipov, správnou voľbou funkcie miestnosti a s využitím osobného kua čísla, môžete prilákať lásku alebo mať viac romantiky vo vašom vzťahu? Viete, akým prvkom alebo farbou môžete zharmonizovať vzťah medzi partnerom a vami, medzi kolegami na pracovisku alebo s deťmi? Odborná konzultácia Feng shui vám urobí vo všetkých vašich otázkach jasno a dostanete jednoznačnú odpoveď. Spoznajte seba BaZi analýzou osobnosti a budete vedieť, na čom máte pracovať, a v čom idete hlavou proti múru. Potom lepšie pochopíte aj svoje okolie.