Pes - priateľ či nepriateľ?

Nachádzate sa tu

Milí priaznivci feng shui a metafyziky,

v predpovedi na Facebook stránke pre deň 21. októbra ste zistili, že je deň ohnivého Psa. Opäť sa dnes stretli tri psy - roka, mesiaca a dňa. Psy mávajú veľmi odlišnú povahu a na každý sa na ne pozerá individuálne. Možno neviete, že všetci máme svojich dvoch "šlachticov". Sú to dve zvieracie znamenia, ktoré nám pomáhajú prekonávať ťažkosti alebo nás posúvajú ďalej kopancami. Pes však nemá túto charakteristiku pre nikoho, a preto ak sa niečo stane, je to, žiaľ, vo veľkom rozsahu, problémy sú väčšie, prinášajú utrpenie a psychologické problémy.
Môžete si povedať, že je to náhoda. V metafyzike je to len jasná interakcia energií, nie náhoda.
Preto, ak príde ku konfliktu dvoch zvierat - Psa a Draka, môže to mať negatívne následky. Všetci, čo majú Draka v horoskope, je jedno, či v roku, mesiaci, dni alebo hodine narodenia, sú vystavení riziku.

Zrážka Draka a zemského Psa varuje pred zemetrasením, zosuvmi pôdy a inými katastrofami, čo sme už v tomto roku zaznamenali. Môže priniesť náboženské konflikty, vplýva na zmenu bývania a práce. Pozornosť treba venovať aj rodinným vzťahom. Je zvýšené riziko pádom z výšky a iných nebezpečenstiev. Priveľa Zeme znamená aj zdravotné problémy, rast nežiadúcich buniek a depresie.
Už som písala o treste, ktorý tvorí stret s Byvolom a Kozou. Kto má tieto zvieratá v tabuľke, mal by prehodnotiť prevenciu zdravia a svoju bezpečnosť. Pretože to funguje, aj keď tomu sami neveríte.
Prichádzajú veľmi nebezpečné tri dni!
⚠️ 21. októbra buďte veľmi opatrní, hlavne v hodinách Psa od 20 do 22 hodiny⏰. Vzdajte sa extrémnych aktivít, turistiky, riskantnej jazdy a alkoholických nápojov!
⚠️ 27. októbra Pes a Drak, osobitná pozornosť od 08 do 10 hodiny a od 20 do 22 hodiny.
⚠️ 02. novembra budú na scéne opäť traja nebezpeční psi najmä v hodinách Draka a Psa, od 07 do 09 hod, a od 19 do 21 hodiny. (už podľa zmeny letného času)!

Opatrujte sa, či veríte, alebo nie, či máte Draka vo svojej tabuľke osudu BaZi alebo nie. Vždy je lepšie sa riziku vyhnúť, keď o ňom vieme, ako niesť následky.
S láskou - Oľga

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov