Skočiť na hlavný obsah

Novinka: Členská zóna s mesačným kalendárom

12 časových vplyvov

Téma: #Feng Shui #BaZi #Tong Shui

12 denných vládcov

Čínsky kalendár Tong Shu poskytuje opis kvalitatívnych charakteristík dňa.

hviezdne nebo univerzum pixabay free

Téma: #Feng Shui #BaZi #Bohatstvo #Osobný rast #Vzťahy

Spojenie sa so silami Univerza

Aj keď nepoznáte svojich osobných šľachticov (z BaZi horoskopu), máte možnosť každý deň sa spojiť s energiami Univerza, alebo ako uvádza čínska metafyzika, spojiť sa s božskou múdr

Feng Shui Vianoce

Téma: #Feng Shui #BaZi #Tong Shui

December 2023 a jeho význam

December je mesiac, kedy v našom kalendári zima len začína, ale podľa starovekého čínskeho poľnohospodárskeho kalendára, v deň zimného slnovratu vlastne zima vrcholí a prechádza do svojej druhej po

rok vodného Zajaca 2023

Téma: #Feng Shui #Lietajúce hviezdy #BaZi #Tong Shui

Rok vodného Zajaca 2023

Rok vodného Zajaca podľa čínskeho lunárneho kalendára začína 22. januára 2023  a skončí 9. februára 2024. Každý nový rok prináša so sebou novú nádej.

Téma: #Feng Shui #BaZi #Bohatstvo

Aktivácia prvku bohatstva

Je mnoho metód na aktiváciu bohatstva podľa feng shui. Možnože už viete, že silným aktivátorom je voda v jej fyzickej podobe.

Svadba podľa feng shui

Téma: #BaZi

Výber dátumu svadby

Svadobný deň je významným okamžikom v živote ľudí bez ohľadu na vek. Výber vhodného dátumu je dôležitejší, ako si mnohí uvedomujú.

čínsky zverokruh

Téma: #Feng Shui #BaZi

Čínsky kalendár

Dvanásť znamení čínskeho zvieratníka nazývame Pozemskými vetvami. Čínsky kalendár je najstarším spôsobom záznamu času v ľudskej histórii.

Téma: #BaZi

Pes - priateľ či nepriateľ?

Milí priaznivci feng shui a metafyziky, v predpovedi na Facebook stránke pre deň 21. októbra ste zistili, že je deň ohnivého Psa. Opäť sa dnes stretli tri psy - roka, mesiaca a dňa.

Feng shui, BaZi, zdravie

Téma: #BaZi #Zdravie

BaZi a zdravie človeka

BaZi je čínsky horoskop vypracovaný podľa jedinečného dátumu a hodiny narodenia človeka. Je to mapa šťastia a osudu, ktorú, ak jej chceme porozumieť, potrebujeme analyzovať.

Robert Fico

Téma: #BaZi

Robert Fico - ako ho (ne)poznáme

Podľa dátumu narodenia človeka sa prostredníctvom poznatkov čínskej metafyziky môžeme veľa dozvedieť o povahe človeka. Čo nám hovorí dátum narodenia Roberta Fica, ktorý je dostupný na webe?