Výber dátumu svadby

Nachádzate sa tu

Svadba podľa feng shui

Svadobný deň je významným okamžikom v živote ľudí bez ohľadu na vek. Výber vhodného dátumu je dôležitejší, ako si mnohí uvedomujú. Nie je to len voľba podľa ročného obdobia, či je zima a či máj, ale zamerať by ste sa mali na vyhľadanie vhodného dátumu podľa čínskej metafyziky, alebo ak chcete podľa čínskeho umenia Feng shui. Ak si vyberiete zlý deň z energetického hľadiska, vaše manželstvo bude vystavené kompromisom hladkého a dlhodobého vzťahu. Pravdepodobne nikto nevstupuje do manželstva s tým, že bude očakávať rozvod. Takže vás určite zaujíma, keď ste sa rozhodli vstúpiť do manželského prístavu, ktorý deň je najlepší?

Do manželstva vstupujú dvaja ľudia, preto je potrebné zistiť, či daný deň nie je v priamom strete zvierat oboch partnerov. Veď šťastní chcú byť obaja. Podľa dátumu narodenia viete zistiť, aké zvieratá podľa tradičnej čínskej astrológie (BaZi) máte v tabuľke. Napríklad, keď je partner v znamení Tigra, deň Opice nie je vhodným dňom na svadbu. To je len prvý ukazovateľ, ktorý je výhodné dodržať a vynechať nepriaznivé dátumy pre oboch.
Druhým ukazovateľom je energia dňa podľa 12. dôstojníkov. Kto sleduje denné predpovede na facebook stránke Kompas života
si môže všimnúť, že sa opakuje dnavásť energií. Najlepší deň na svadbu je deň, kedy  vládne dôstojník  "ÚSPECH". K tomu by mala byť ešte na obzore Hviezda nebeského šťastia. Potom je to dokonalý deň na svadbu, treba však brať do úvahy prvý ukazovateľ. V taký deň dostáva vaše novouzavreté manželstvo pečať šťastia.

Ďalej to môže byť aj deň "STABILITY", ktorý je súčasťou 3 harmónií. Musí to však byť kvalitný deň aj po inej stránke. Je mnoho hviezd, ktoré by to mohli narušiť. Tieto dni uprednostňujeme pred ešte možným dňami "ZAHÁJENIE" a "OTVORENIE".  Možno už tušíte, prečo? Po týchto dňoch nasleduje deň "Deštrukcie" a "Zatvorenie".

Nezúfajte, keď máte svadobný deň za sebou. To sa už stalo!
Tí z vás, ktorí sa len rozhodujete, máte možnosť voľby. Svadobný deň nemusí byť len v sobotu, ako je to zvykom. V iný deň to môže byť o niečo zložitejšie, svadobní hostia si musia vybaviť voľno, ale zase možno ľahšie nájdete voľný priestor v priebehu týždňa, keď soboty bývajú dlhodobo rezervované a plné v niektoré mesiace.


Viem, že svadba sa plánuje dlhodobo vopred. Ale predsa len, keby ste veľmi chceli, najbližší skvelý dátum na svadbu je 16. mája 2019. Ale ženích, či nevesta by nemali byť v znamení Kozy!
 

 

 

 


 

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov