Feng shui okná a dvere

Nachádzate sa tu

Okná podľa feng šuej

Domy, ktoré majú viac okien ako dverí "vidia". Takéto domy dostávajú viac energie.
Tie, ktoré majú viacej dverí než okien, "počujú a rozprávajú". V takomto dome môžete mať pocit, že vydávate príliš veľa energie.
Aký dopad to môže mať na náš život?
Dom, ktorý pozerá - pozoruje, bez toho, aby zasiahol. Robí to dovtedy, kým nestratí trpezlivosť. Vtedy nastane problém, ktorý treba akútne riešiť.
Keď má dom viacej dverí, "kecá" vám do života. Nenachádzate pokoj, zhoršuje sa sústredenie, lebo sa objavujú stále nové, i keď malicherné problémy, stále treba niečo riešiť. Preto je dobré, keď sa dvere príliš v dome alebo v byte nezvýrazňujú. Zvýraznené dvere vás akoby "lákajú" k odchodu, máte pocit, že musíte odísť.
Nehovoríme však o hlavných vstupných dverách. Tie majú byť PRIMERANÉ k veľkosti domu, či bytu. 

Dnes sú veľmi obľúbené veľké okná, presklené takmer celé steny, francúzske okná... Oknami a dverami k vám vchádza energia a spájajú nás s vonkajším svetom. Nie vždy je to však príjemné a potrebné. Váš dom vám má poskytovať ochranu, bezpečie a súkromie, ktoré sa môže znižovať veľkými presklenenými plochami. Následne hľadáte riešenie, ako zatieniť okná pred silným slnečným žiarením, zvedavými pohľadmi, inštalujete bezpečnostné kovania a kamery.

Na príspevku sa ešte pracuje...

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov