Jesenný mesiac - Vodný Pes v roku 2018

Nachádzate sa tu

Jeseň feng shui

Mesiac vodného Psa  - október

Čo nám prinesie?
Mesiac vodného psa v roku zemského Psa posilní už aj tak silný prvok roka ZEM. Veľa Zeme môže spôsobiť stagnáciu, lenivosť a odkladanie. Hlavne, ak je Zem pre Vás nepriaznivý prvok.

Dávajte si pozor na zdravie, ak máte veľa prvku Zeme v osobnom grafe BaZi. Tráviaci trakt, pankreas, žalúdok môže byť pod veľkým tlakom. Tento mesiac budú oslabené tiež obličky, chrbtica, kolená a uši.
Veľa Zeme stimuluje rast nežiadúceho tkaniva, spôsobuje stagnáciu v orgánoch, potláča imunitu, to všetko spôsobuje rast polypov a cýst.

Posilnite zdravie, prijímajte antioxidanty, dodržiavajte dobrý režim dňa, stravu, pridajte viac pohybu.

Odpúšťajte - urážky, hnev, ktoré v sebe držíte, sú ako kameň, prispievajú k stagnácii energie a vzniku nádorov. angry
 
Buďte opatrní na cestách, na horách, na turistike a pri extrémnych športoch, ak máte v grafe narodenia (môže to byť v hodine, dni, mesiaci alebo v roku) Kozu alebo Byvola.

Čím chladnejšie bude, tým menej surového ovocia treba jesť. Lepšie budú tepelne spracované - varené kompóty, pečené jablká... Vhodné sú obilninové kaše, sladké a kyslé chute. Biely cukor je zvlhčovač pľúc, preto ho nevynechajte úplne. Jedzte menej potravín s ostrou a horkou chuťou. Vysušujú nadmerne organizmus. Cibuľu a cesnak nekonzumujte v surovom stave, pečené a grilované obmedzte. Zázvor Vás síce zahreje, ale vysuší.
Suchosť naruší prípravu na zimu a prejaví sa suchým kašľom, suchosťou v nose, očiach, lámavých vlasoch a kožnými problémami.

 V jesenných mesiacoch je prospešné ísť skôr spať, ale aj vstávať skoro. Takto sa upokoja a stabilizujú emócie a môžete sa vyhnúť jesenným depresiám. Nezadržiavajte svoje emócie vo svojom vnútri, energia pľúc sa uvoľní a budú čisté a spokojné.

Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov