Dva Kohúty na smetisku

Nachádzate sa tu

Ak sa Vám zdá, že september začal vysokým tempom, že všetko ide veľmi rýchlo a vy si nestačíte ani vydýchnuť, tak túto energiu nám priniesol mesiac zemského Kohúta. Spolu s ohnivým Kohútom roka nabral svet šialenú rýchlosť. Toľko kohútov na jednom smetisku vyvolá len boj a konflikty. Snaha po perfekcionizme a dokonalosti spôsobuje veľký tlak. Pokiaľ budete príliš "tlačiť na pílu", môžete zažiť sklamanie a vaše maximálne úsilie prinesie len minimálne výsledky a zisky. Kohút má záľubu neustále argumentovať, vyvolávať hádky a my sa budeme urážať za úplné malichernosti.
Preto práve tento mesiac je najlepšie veci nechať plynúť a pozorovať, čo sa okolo nás deje. Nech prekonáte akúkoľvek búrku, môžete sa tešiť na odmenu, ktorá príde trochu neskôr.
Doprajte si pokojné chvíle so svojou rodinou a riešenie dôležitých vecí odložte na neskôr. Buďte s tými, ktorých máte radi, majte oči otvorené a ústa zatvorené. Uvidíte veci z iného uhla pohľadu.
 
Majte krásne jesenné dni
Obrázok používateľa Hlavný administrátor
Autor článku: Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Feng shui je aj štýl života a či mu človek verí alebo nie, je všade. Len inak pomenované. Je ukryté v harmónii bývania, rovnováhe, energii, alebo dizajne. Využite moje služby pre Feng shui poradenstvo.

Telegram   Facebook

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • E-mailové adresy budú chránené proti spamerom.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám na Telegram, alebo na Facebooku, kde uverejňujem praktické návody a tipy pre vylepšenie Feng šuej Vašich priestorov. Pridať sa môžete kliknutím na tlačidlá:

Telegram   Facebook

Ďakujem pekne.

Oľga Szabová - Odborná Feng shui poradkyňa

Urobte si Feng šuej
vo vašej obývačke

Urobte si Feng šuej vo vaše obývačke pomocou 5-tich jednoduchých krokov. Zadajte váš e-mail pre presný postup...


Ochrana osobných údajov